Promocja: „Noworoczna promocja z Kontem Mój Biznes” w Banku Millennium

Promocja: „Noworoczna promocja z Kontem Mój Biznes” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
26 stycznia 2021

Bank Millennium przygotował promocję dla Klientów firmowych, którzy w zamian za założenie konta firmowego i spełnienie prostych warunków, mogą zgarnąć 500 złotych premii. Promocja trwa do 1 marca 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Z oferty przygotowanej przez Bank Millennium mogą skorzystać osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nie były stroną umowy o jakikolwiek produkt dla firm z oferty:

– Banku Millennium,
– Millennium Dom Maklerski,
– Millennium Leasing,
– Millennium TFI.

Z promocji nie skorzystają też osoby, które otworzyły w jakiejkolwiek promocji Konto 360, a następnie je zamknęły. Jeżeli Klient w dalszym ciagu posiada to konto, może brać udział w ofercie. Dodatkowo trzeba być prywatnym Klientem Banku Millennium, czyli posiadać konto osobiste. Wszystko dlatego, że wniosek o Konto Mój Biznes można było złożyć wyłącznie z poziomu serwisu internetowego Banku lub aplikacji mobilnej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy wyrazić zgodę na

– otrzymywanie informacji handlowych metodami telefonicznymi i elektronicznymi,
– przetwarzanie danych kontaktowych przez bank w celu przekazywania informacji dla współpracujących firm.

Następnie należy złożyć wniosek o Konto Mój Biznes z poziomu specjalnie przygotowanej strony promocji. Wniosek o propozycje konto należy złożyć do 1 marca 2021 roku. Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrodę w wysokości 200 złotych Uczestnicy muszą w marcu, kwietniu i maju:

– otrzymać wpływy zewnętrzne w wysokości 1000 złotych,
– wykonać jednorazowy przelew w wysokości przynajmniej 250 złotych lub przelew do ZUS na tę samą kwotę.

Regulamin podaje, że wpływy wewnętrzne to:

wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą

Kolejne 300 złotych Klienci zgarną za:

– zawarcie w placówce Banku umowę najmu terminalu płatniczego PayTel,
– zapewnienie do 31 maja wpływu na rachunek w wysokości 1000 złotych w związku z rozliczenie transakcji wykonanych za pośrednictwem terminala.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w każdym z miesięcy Klienci otrzymają do 500 złotych.

Przyznanie nagrody

Każda premia premia trafi do Klientów do 31 czerwca 2021 roku,

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1375/latest.


Konto Mój Biznes – koszt

Klienci za prowadzenie konta nie zapłacą ani złotówki pod warunkiem, że zapewnią zewnętrzne wpływy na konto w wysokości 100 złotych lub wykonają przynajmniej jeden przelew miesięcznie do Urzędu Skarbowego lub ZUS. W przeciwnym razie opłata za konto wynosi 15 złotych miesięcznie.

Karta debetowa dodana do konta będzie darmowa pod warunkiem, że Klient wykona nią płatności o wartości 300 złotych miesięcznie. W przeciwnym razie opłata za kartę wynosi 7 złotych miesięcznie.

Warto również dodać, że bank daje Klientowi pakiet dwudziestu darmowych przelewów. Każdy kolejny będzie kosztował złotówkę.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Nest Bank otrzymał nagrodę magazynu The European
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2021

Nest Bank otrzymał nagrodę magazynu The European

„Pro-Zysk” na liście ostrzeżeń KNF
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
10 sierpnia 2018

„Pro-Zysk” na liście ostrzeżeń KNF

Kredyt konsolidacyjny Giżycko
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
10 czerwca 2017

Kredyt konsolidacyjny Giżycko

Santander Bank Polska w Krapkowicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 maja 2019

Santander Bank Polska w Krapkowicach

PKO BP sesje przychodzące i wychodzące
Sesje przelewów
author
Aleksandra Gościnna
30 grudnia 2022

PKO BP sesje przychodzące i wychodzące

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 września 2019

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie sesje przychodzące i wychodzące

Porównaj