Promocja: „Otwórz Konto Przekorzystne wraz kartą i wygraj 200 zł – edycja II” w Banku Pekao

Promocja: „Otwórz Konto Przekorzystne wraz kartą i wygraj 200 zł – edycja II” w Banku Pekao

author
08 stycznia 2020

W Banku Pekao trwa promocja, w której za założenie Konta Przekorzystnego i spełnienie bardzo prostych warunków promocji nowi Klienci mogą zgarnąć nawet 200 złotych premii pieniężnej. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Banku Pekao mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci banku, którzy od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku nie byli związani z instytucją jakąkolwiek umową. Regulamin podaje, że chodzi tu głównie o rachunki oszczędnościowe, płatnicze, czy lokaty terminowe.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli osoby zainteresowane promocją spełniają powyższe warunki muszą zawnioskować o Konto Przekorzystne, a następnie do 31 marca 2020 roku podpisać z Pekao umowę o konto. Podczas składania wniosku o konto trzeba pamiętać o zamówieniu karty debetowej lub założeniu aplikacji PeoPay.

Regulamin promocji podaje jednak, że aby móc zdobyć pełną nagrodę Klienci muszą zawrzeć umowę biometrycznie i taką opcję należy wybrać podczas wnioskowania o konto. Zawarcie umowy w oddziale pozwala zdobyć jedynie połowę premii promocyjnej.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrodę w wysokości 100 złotych, do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy spełnić trzy bardzo proste warunki:

– zapewnić jednorazowy wpływ na nowe konto w wysokości minimum 500 złotych,
– wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay.
– zalogować się do mobilnej aplikacji PeoPay.

Druga nagroda w wysokości 100 złotych trafi do Klientów banku, którzy spełnią te same warunki w każdym z pierwszych trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki pierwszej nagrody.

Co można wygrać?

Za spełnienie warunków bank przyzna Klientowi premię pieniężną w wysokości 200 złotych.

Przyznanie nagrody

Pierwsza nagroda trafi do Klientów do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu dołączenia do promocji. Drugą nagrodę bank przyzna maksymalnie do 31 lipca 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji na stronie: https://www.pekao.com.pl/konto/regulamin.pdf.


3% na koncie oszczędnościowym

Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z promocji konta oszczędnościowego. Osoby, które założą taki rachunek do 31 marca 2020 roku mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące 3% dla kwoty do 30 000 złotych. Szczegóły konta oszczędnościowego:

oprocentowanie w skali roku – 3%,
czas obowiązywania oprocentowania – 120 dni,
maksymalna kwota, którą obejmie oprocentowanie – 30 000 złotych.

Konto Oszczędnościowe w Pekao jest całkowicie darmowe, a kapitalizacja odsetek ma miejsce raz w miesiącu. Dodatkowo wszelkie przelewy zlecane przy pomocy aplikacji bankowej na konto w Pekao są darmowe. Inne formy przelewu kosztują 7 złotych.


Konta w promocji

Konto przekorzystne:

– od 0 do 6 złotych miesięcznie za prowadzenie konta,
– od 0 do 3 złotych miesięcznie za kartę wydawaną do konta.

Dodatkowo Klienci mogą uniknąć opłat za konto i kartę, jeżeli raz w miesiącu na konto wpłynie 500 złotych oraz zostanie wykonana jedna płatność aplikacją PeoPay lub kartą. Klienci, którzy nie ukończyli jeszcze dwudziestu sześciu lat są zwolnieni z podstawowych opłat.

Autoryzacja za pomocą aplikacji PeoPay jest darmowa.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki Bydgoszcz
Pożyczki miasta
author
22 stycznia 2022

Pożyczki Bydgoszcz

Zmiana czasu na zimowy – kiedy przestawiamy czas?
Bez kategorii
author
24 września 2019

Zmiana czasu na zimowy – kiedy przestawiamy czas?

Alior Bank w Legnicy
Oddziały
author
03 lipca 2019

Alior Bank w Legnicy

Kasa Stefczyka Chełm
Oddziały
author
19 października 2020

Kasa Stefczyka Chełm

Bank Pekao w Chrzanowie
Oddziały
author
04 lipca 2019

Bank Pekao w Chrzanowie