Promocja: „Październik z kartą kredytową” w Banku Millennium

Promocja: „Październik z kartą kredytową” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
08 października 2019

W Banku Millennium trwa promocja, w której za założenie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 200 złotych premii w formie uznania karty. Do promocji można dołączać do 8 listopada 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Banku Millennium mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały którejkolwiek z kart kredytowych oferowanych przez Bank Millennium. W promocji nie mogą wciąż udziału osoby, które do wskazanego wyżej dnia były w trakcie rezygnacji z tego typu karty.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o jedną z kart kredytowych Banku Millennium:

– Millennium MasterCard Impresja,
– Millennium MasterCard Gold,
– Millennium Visa Impresja,
– Millennium Visa Alfa,
– Millennium Visa Gold.

O kartę można wnioskować za pomocą bankowości mobilnej lub internetowej Banku Millennium. Oznacza to, że osoby biorące udział w promocji muszą być już Klientami Banku Millennium. Należy pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić 3000 złotych. W przypadku złotych kart limit wynosi 5000 złotych.

Zawnioskować trzeba do 8 listopada 2019 roku i zmieścić się w puli 2000 wniosków, ponieważ tylko tyle przewiduje regulamin promocji.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrodę Uczestnicy muszą w grudniu, styczniu i lutym wykonać transakcje kartą na minimum 200 złotych. Oznacza to, że w ciągu trzech miesięcy należy wydać łącznie przynajmniej 600 złotych.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają premię pieniężną w wysokości 200 złotych.

Przyznanie nagrody

Nagroda w formie uznania karty trafi do Klientów do końca lutego 2020 roku .

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1045/latest.


Karta kredytowa – którą wybrać

Najlepszym wyborem jest karta Impresja. Dzięki niej można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.

Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.

Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot wynosi nawet 760 złotych. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Weryfikacja behawioralna w ING Banku Śląskim
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
06 stycznia 2020

Weryfikacja behawioralna w ING Banku Śląskim

Poczta Polska kolejny raz pobiła rekord paczkowy
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
14 grudnia 2019

Poczta Polska kolejny raz pobiła rekord paczkowy

Alior Bank w Pułtusku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
28 czerwca 2019

Alior Bank w Pułtusku

Nowe mandaty – za bałagan i zwierzę w aucie
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
09 czerwca 2020

Nowe mandaty – za bałagan i zwierzę w aucie

Ile zarabia nauczyciel?
Ekonomia
author
Dorota Cholewicka
12 sierpnia 2023

Ile zarabia nauczyciel?

PZU przejmie Alior Bank oraz BGŻ ?
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
08 października 2013

PZU przejmie Alior Bank oraz BGŻ ?

Porównaj