zadluzenia.com
zamknij

Promocja: „Pieniądze dla dziecka, kiedy potrzeba” w PKO BP

PKO BP wystartował z promocją, która skierowana jest do Klientów niepełnoletnich. Za założenie PKO Konta Pierwszego lub PKO Konta Dziecka można otrzymać 50 złotych. Promocja trwa do 28 września 2018 roku.Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji PKO BP należy, przede wszystkim, posiadać aktywny rachunek osobisty w banku, będąc jednocześnie rodzicem osoby niepełnoletniej, która w przeszłości nie posiadała PKO Konta Pierwszego lub PKO Konta Dziecka. Kolejnymi warunkami są otworzenie jednego z kont podanych wyżej oraz przelanie dziecku z własnego rachunku 100 złotych.

Należy pamiętać, że liczba nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 3000.


Kto może wziąć udział?

Osoba pełnoletnia posiadająca rachunek osobisty w PKO BP (rodzic lub opiekun prawny) oraz osoba niepełnoletnia, która nie posiadała w przeszłości żadnego z kont dla młodych (dziecko).


Co można wygrać?

Do wygrania jest:

- biorąc udział w promocji można otrzymać 50 złotych.

Przyznanie nagrody

Pieniądze, po spełnieniu określonych w regulaminie warunków, zostaną przelane na konto rodzica do 15 października bieżącego roku.


Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocji: „Pieniądze dla dziecka, kiedy potrzeba” w PKO BP" można znaleźć na stronie: https://www.pkobp.pl/media_files/dfe73b1d-2f41-442e-91f2-6d9091b857fc.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY