Promocja „Podwójny prezent na święta” w Banku Millennium

Promocja „Podwójny prezent na święta” w Banku Millennium

author
19 grudnia 2019

W Banku Millennium trwa promocja, w której za założenie konta swojemu dziecku można zgarnąć 3 bilety do sieci kin Helios. Promocja trwa do 4 stycznia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Banku Millennium mogą skorzystać osoby, które posiadają konto osobiste lub kartę kredytową w instytucji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby zgłosić swój udział w promocji należy zalogować się do swojej internetowej bankowości Millenet i złożyć wniosek o konto Konto 360° Junior dla swojego dziecka do 4 stycznia 2020 roku. Należy pamiętać o zaakceptowaniu regulaminu promocji. Ponadto rodzic zakładający konto swojemu dziecku musi posiadać zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej. Poza tym wymagane jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych (e-mail i SMS).

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrodę główną wystarczy do 31 stycznia 2020 roku zasilić konto dziecka kwotą 100 złotych. W przypadku, gdzie dziecko ma więcej niż 13 lat musi wykonać dodatkowo jedną transakcję kartą. Dzieci poniżej trzynastego roku życia pomijają ten warunek promocji.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają 3 bilety do sieci kin Helios.

Przyznanie nagrody

Kody SMS wymienne na bilety do kina bank prześle w wiadomości SMS do 29 lutego 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1150/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Myślenice
Oddziały
author
27 października 2020

Kasa Stefczyka Myślenice

Pożyczki Warszawa
Pożyczki miasta
author
22 stycznia 2022

Pożyczki Warszawa

Nowa skala klas energetycznych na produktach AGD
Bez kategorii
author
13 kwietnia 2019

Nowa skala klas energetycznych na produktach AGD

Bank Pekao w Wołominie
Oddziały
author
03 sierpnia 2019

Bank Pekao w Wołominie

Kredyt hipoteczny Lublin
Kredyty miasta
author
02 stycznia 2022

Kredyt hipoteczny Lublin