Promocja: „Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem” w Citi Handlowym

Promocja: „Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
25 października 2020

W Citibanku trwa promocja, w której obecni Klienci w zamian za skuteczne polecenie karty kredytowej mogą zdobyć premię pieniężną. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

W promocji prowadzonej przez Citi Handlowy mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni Klienci – promocja działa w obie strony.

Aby skorzystać z oferty jako polecający należy być obecnym klientem – czyli takim, który posiada główną kartę kredytową Citibanku. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na stronę programu poleceń i wygenerujemy swój link polecający, który następnie przekażemy nowemu klientowi.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji jako osoba polecająca należy posiadać już główną kartę kredytową Citibanku. Klienci spełniający ten warunek muszą wejść na stronę programu poleceń i następnie, zgodnie z instrukcją, wygenerować link polecający i przekazać nowym Klientom.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę jako osoba polecająca należy dopilnować, żeby:

Nowy Klient wszedł w wygenerowany przez nas link, wyraził zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej oraz zawarł umowę o kartę kredytową Citi Handlowy. W ostatnim kroku nowy Klient musi po prostu aktywować kartę.

Co można wygrać?

Osoba polecająca za pierwsze dwie skutecznie polecone osoby zgarnie 200 złotych, za kolejne dwie 250 złotych, natomiast za każdą kolejną po 300 złotych.

Przyznanie nagrody

Urządzenie zostanie przekazane Zwycięzcom promocji najpóźniej w drugim miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jednak najpierw o wygranej bank poinformuje Klientów w wiadomości e-mail.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/Regulamin-oferty-MGM-09-20.pdf.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Brodnicy Górnej
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
08 października 2019

PKO BP w Brodnicy Górnej

Większość Polaków nie boi się biedy
Blog
author
Aneta Jankowska
18 kwietnia 2018

Większość Polaków nie boi się biedy

Kredyt gotówkowy Żory
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Żory

Elektroniczne zwolnienie e-ZLA
Ekonomia
author
Aneta Jankowska
04 stycznia 2018

Elektroniczne zwolnienie e-ZLA

Kasa Stefczyka Głuchołazy
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 października 2020

Kasa Stefczyka Głuchołazy

Jak działa Apple Pay?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
19 maja 2018

Jak działa Apple Pay?

Porównaj