Promocja: „Proste konto i 100 zł zwrotu – V edycja” w mBanku

Promocja: „Proste konto i 100 zł zwrotu – V edycja” w mBanku

author
Patryk Byczek
17 stycznia 2019

mBank wystartował z piątą edycją promocji, w które za założenie mBiznes Konta Standard i spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 100 złotych premii. Oprócz tego zainteresowani są przez dwa lata zwolnieni z opłat za rachunek. Promocja trwa do 03 kwietnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy, który na dzień 8 stycznia 2018 roku nie posiadały jakiegokolwiek rachunku w mBanku. Oznacza to, że okres karencji jest maksymalnie krótki, a teoretycznie nie istnieje. Wszystkie firmy, które przed wskazanym wyżej dniem zamknęły swoje konta są traktowane jako nowi Klienci. Przedsiębiorcy, o których mówi regulamin, to:

… osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, zwanych dalej Uczestnikami Promocji. W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł.

Jak wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do osób, które do 3 kwietnia 2019 roku podpiszą umowę o założenie promocyjnego mBiznes Konta Standard oraz zaakceptują wszystkie warunki.

Jeżeli Klient spełni powyższe kryterium należy tylko:

– w ciągu 30 dni od momentu otworzenia konta dokonać płatności do ZUS-u na kwotę przynajmniej 250 złotych,
– przynajmniej raz zapłacić kartą za zakupy w sklepie fizycznym lub internetowym.

Co można wygrać?

Za spełnienie bardzo prostych warunków Klienci otrzymają bonus w wysokości 100 złotych. Mówiąc inaczej – jeżeli Klient spełni podane w regulaminie warunki w styczniu, premia wpłynie na jego konto do końca lutego.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient spełni warunki promocji. Należy jednak pamiętać, że promocje dotyczące konta firmowego zobowiązują przedsiębiorców do rozliczenia podatku od przychodu z promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta-firm/regulamin-promocji-proste-konto-i-100-zl-zwrotu-v-edycja-03-04-2019.pdf.


mBiznes Konto Standard – szczegóły

mBiznes Konto Standard:

Klienci korzystający z promocji oprócz premii pieniężnej otrzymują również bardzo korzystne warunki dotyczące rachunku. Osoby biorące udział w promocji przez 24 miesiące mogą liczyć na:

– całkowicie bezpłatne konto,
– darmowa wypłata gotówki w bankomatach mBanku, Santander Bank Polska, Planet Cash i Euronet,
– bezpłatna wpłata gotówki we wpłatomatach Euronet i mBanku
– bezpłatne wydanie i posiadanie karty,
– darmowe przelewy krajowe przelewy Elixir zlecane za pomocą bankowości internetowej.

Klienci przez okres 24 miesięcy mogą bardzo szczegółowa sprawdzić funkcjonowanie konta, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Egzekucja alimentów bez komornika
Porady
autor wpisu
m_szydlowski
16 stycznia 2017

Egzekucja alimentów bez komornika

Alior Bank w Namysłowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 lipca 2019

Alior Bank w Namysłowie

Inspektorat ZUS w Krakowie – Podgórze
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Krakowie – Podgórze

Promocja: „Jesienna premia z Nest Kontem” w Nest Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 września 2019

Promocja: „Jesienna premia z Nest Kontem” w Nest Banku

Likwidacja pieczątek w 2019 roku ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
28 lipca 2018

Likwidacja pieczątek w 2019 roku ?

Porównaj