Promocja: „Przyjazny bonus” w BNP Paribas

Promocja: „Przyjazny bonus” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
23 marca 2022

W BNP Paribas trwa promocja, w której w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 450 złotych premii w postaci nagród gotówkowych i rzeczowych. Promocja trwa do 4 kwietnia 2022 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Bank BNP Paribas zaprasza do udziału w promocji nowych Klientów, czyli osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Klienci, którzy posiadają inne produkty z oferty instytucji mogą skorzystać z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, nowi Klienci banku muszą do 4 kwietnia 2022 roku zarejestrować się na stronie promocji. W trakcie rejestrowania się do oferty trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnym krokiem oczywiście jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie i dowolną kartą debetową, a także dostępem do bankowości elektronicznej.

Klient podpisuje umowę o konto poprzez wiadomość SMS, dzięki serwisowi Autenti. Zadaniem kuriera jest jedynie dostarczenie Klientowi karty debetowej. Aktywacja konta następuje w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a tego dokonać do 17 kwietnia 2022 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Gdy Klienci dobiją do tej granicy, bank uniemożliwi składanie kolejnych wniosków promocyjnych informując o tym na swojej stronie internetowej.

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki bez BIK

Pożyczki bez zaświadczeń

Pożyczki na dowód

Jak zdobyć nagrody?

Nagrodę główną, czyli 450 złotych, bank podzielił na trzy części. Pierwszą nagrodę, czyli 150 złotych w gotówce, Klienci zgarną za sam fakt podpisania z BNP Paribas umowy o konto oraz wykonanie przynajmniej trzech płatności BLIK w kwietniu 2022 roku.

Kolejną nagrodę, tym 200 złotych gotówce, Klienci zgarną za:

– spełnienie powyższych warunków,
uzyskanie przynajmniej dwóch wpływów na konto (maj 2022),
– wykonanie przynajmniej trzech płatności BLIK (maj 2022).

Ostatnie 100 złotych w formie bonu do empik.com Klienci zgarną za spełnienie powyższych warunków oraz:

– spełnienie powyższych warunków,
– wykonanie przynajmniej dwóch transakcji Apple Pay lub Google Pay w czerwcu 2022,

– otrzymanie przynajmniej dwóch wpływów w czerwcu 2022.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć nagrody o wartości 450 złotych.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

BNP Paribas przelewy Elixir

BNP Paribas kod SWIFT

BNP Paribas kontakt

Przyznanie nagrody

Wiadomość o pierwszej nagrodzie trafi do Klientów do 19 maja 2022 roku, o drugiej do 27 czerwca 2022 roku a o trzeciej do 27 lipca 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą nagrodę do końca maja 2022 roku,
  • drugą nagrodę do końca czerwca 2022 roku,
  • trzecią nagrodę do końca lipca 2022 roku.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://przyjaznybonus.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Września
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 października 2020

Kasa Stefczyka Września

Firma budowlana płaci 2000 zł za polecenie pracownika
Blog
autor wpisu
Natalia Narloch
24 października 2018

Firma budowlana płaci 2000 zł za polecenie pracownika

Pożyczka i kredyt na spłatę ZUS i US
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
03 grudnia 2019

Pożyczka i kredyt na spłatę ZUS i US

Hakerzy atakują Klientów mBanku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
24 października 2019

Hakerzy atakują Klientów mBanku

Gwarancja bankowa – na czym polega?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
01 lutego 2019

Gwarancja bankowa – na czym polega?

Porównaj