Promocja: „Punkty Powitalne – edycja I” w Alior Banku

Promocja: „Punkty Powitalne – edycja I” w Alior Banku

author
Patryk Byczek
26 maja 2020

W Alior Banku trwa bardzo prosta promocja, w której za zarejestrowanie swojej karty w programie Bezcenne Chwile i spełnienie banalnych warunków Klienci mogą zgarnąć 3400 punktów powitalnych, które można przeznaczyć na nagrody o wartości 50 złotych. Promocja trwa do 30 lipca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W niniejszej promocji mogą wziąć udział Klienci posiadający:

– zbliżeniową kartę debetową Mastercard lub
– kartę kredytową,

wydaną przez Alior Bank. W przypadku kart debetowych z promocji wyłączone są karty rozpoczynające się od ciagu cyfr: 535194. Regulamin promocji dodaje, że:

Promocja skierowana jest do osób, które nie przystąpiły do Programu (Bezcenne Chwile), w ramach Karty wydanej przez Bank (Alior Bank), przed dniem 05.05.2020 r.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci w przeszłości nie rejestrowali swojej karty w programie Bezcenne Chwile musza tego dokonać za pośrednictwem Alior Banku. Klienci mają na to czas do 30 lipca 2020 roku. Należy również pamiętać, żeby podczas rejestracji wyrazić przynajmniej jedną zgodę marketingową na:

– kontakt na numer telefonu komórkowego lub,
– kontakt na adres e-mail.

Jak zdobyć nagrodę?

Aby zdobyć nagrodę, zadaniem Klienta jest wykonanie przynajmniej pięciu transakcji bezgotówkowych kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Klient ma 30 dni na spełnienie tego warunku, licząc od momentu przystąpienia do promocji.

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji, którzy spełnili warunki zamieszone w regulaminie zdobędą 3400 punktów powitalnych, czyli 50 złotych.

Nagroda powitalna, czyli 3400 punktów, zostanie nam doliczone do konta Priceless Specials w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków. Punkty będą ważne 6 miesięcy od dnia przyznania nagrody. Nagrodę możemy zgarnąć tylko jeden raz.

Przyznanie nagrody

Punkty zostaną dodane do konta Priceless Specials w ciągu pięciu dni roboczych, licząc od momentu spełnienia warunków. Klient ma wówczas 6 miesięcy na wykorzystanie nagrody.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


Konto Mega Oszczędnościowe

Konto Mocno Oszczędnościowe to bardzo dobra propozycja Alior Banku skierowana do osób, które chciałyby wpłacić wolne środki i na nich zarobić. Promocyjne oprocentowanie w skali roku dla nowych środków wynosi 2,6%. Zaletą konta są całkowicie darmowe przelewy online na kotno konto osobiste w Alior Banku oraz wypłaty najmniejszych kwot z konta w każdej chwili. Prowadzenie rachunku, pierwszy przelew Elixir w miesiącu oraz pierwsza wypłata środków w miesiącu w placówce Aliora są darmowe. Następnie należy liczyć się z opłatami:

– 10 złotych za każdy kolejne przelew krajowy w placówce Alior Banku,
– 8 złotych za każdy kolejne przelew krajowy poprzez bankowość internetową,
– 10 złotych za każdą kolejną wypłatę w placówce instytucji.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Totalizator Sportowy oddział Szczecin
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
26 września 2017

Totalizator Sportowy oddział Szczecin

Nadmierne spożycie alkoholu w Polsce – ile kosztuje każdego roku?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
20 stycznia 2020

Nadmierne spożycie alkoholu w Polsce – ile kosztuje każdego roku?

Darmowa pożyczka 2000 zł w Net Credit
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
09 grudnia 2015

Darmowa pożyczka 2000 zł w Net Credit

Kredyt hipoteczny Kętrzyn
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
01 lipca 2017

Kredyt hipoteczny Kętrzyn

Santander Consumer Bank Poddębice
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
30 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Poddębice

Porównaj