Promocja: „Świętuj z kartą kredytową Visa” w Banku Millennium

Promocja: „Świętuj z kartą kredytową Visa” w Banku Millennium

author
Aleksandra Gościnna
08 czerwca 2021

W Banku Millennium trwa promocja, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz spełnienie banalnie prostych warunków można zgarnąć 300 złotych do wykorzystania w goodie. Promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku, natomiast pula wniosków promocyjnych wynosi 8000 sztuk. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Z przygotowanej przez Bank Millennium promocji skorzystają osoby, które od 1 stycznia 2019 roku do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały głównej karty kredytowej wydanej przez Bank Millennium. Dodatkowo z oferty nie mogą skorzystać osoby, które powyższym okresie były w trakcie rezygnacji z karty kredytowej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o jedną z kartę kredytową Millennium Visa Impresja.

O kartę należy wnioskować poprzez bankowość mobilną lub internetową Banku Millennium, dlatego aby wziąć udział w promocji należy mieć dostęp do bankowości Banku Millennium. Bez dostępu do bankowości Millennium nie am możliwości zawnioskowania o kartę kredytową. Wniosek należy założyć do 30 czerwca 2021 roku. Trzeba także pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić przynajmniej 3000 złotych. Pula wniosków promocyjnych wynosi 8000 sztuk.

Zainteresowani promocją musza również wyrazić zgody na otrzymywanie:

– dopasowanych do Klienta informacji handlowych,
– informacji handlowych przez telefon, kanały elektroniczne oraz od firm współpracujących z bankiem.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć nagrodę, należy w każdym z sześciu następujących kolejno miesięcy kalendarzowych wykonać transakcje BLIKiem lub kartą na łączną kwotę przynajmniej 350 złotych (miesięcznie). Wychodzi więc na to, że Klienci będą spełniali warunki od lipca do grudnia 2021 roku.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają łącznie 300 złotych do goodie w formie e-kodów – jeden kod o wartości 50 złotych miesięcznie.

Przyznanie nagrody

Nagroda w formie e-kodu o wartości 50 złotych trafi do Klientów w kadym kolejnym miesiącu, następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1446/latest.


Karta kredytowa – którą wybrać

Najlepszym wyborem jest karta Impresja. Dzięki niej można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.

Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.

Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot maksymalnie 50 złotych miesięcznie. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Olsztyn
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 października 2020

Kasa Stefczyka Olsztyn

BNP Paribas oddziały w Gorlicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Gorlicach

Scrum Master Academy dla pracowników BNP Paribas
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
22 sierpnia 2019

Scrum Master Academy dla pracowników BNP Paribas

PKO BP zbuduje szpital covidowy w Poznaniu
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
14 listopada 2020

PKO BP zbuduje szpital covidowy w Poznaniu

Biuro paszportowe w Słupsku
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Słupsku

Porównaj