Strona główna Promocje pożyczkowe Promocja: „Wrześniowa premia” w BNP Paribas

Promocja: „Wrześniowa premia” w BNP Paribas

patryk
Patryk Byczek
19 września 2021

W BNP Paribas trwa wrześniowa promocja, w której w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć nagrody o wartości 370 złotych. Promocja trwa do 30 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Bank BNP Paribas zachęca do udziału w promocji nowych Klientów, czyli zgodnie z regulaminem osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Klienci, którzy posiadają inne produkty z oferty instytucji mogą skorzystać z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, nowi Klienci banku muszą do 30 września 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. W trakcie rejestrowania się do oferty trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnym krokiem oczywiście jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie i dowolną kartą debetową, a także dostępem do bankowości elektronicznej.
Klient podpisuje umowę o konto poprzez wiadomość SMS, dzięki serwisowi Autenti. Zadaniem kuriera jest jedynie dostarczenie Klientowi karty debetowej. Aktywacja konta następuje w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a tego dokonać do 14 października 2021 roku.
Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Gdy Klienci dobiją do tej granicy, bank uniemożliwi składanie kolejnych wniosków promocyjnych informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Nagrodę główną, czyli 370 złotych, bank podzielił na trzy części. Pierwszą nagrodę, czyli e-kod do sieci sklepów Żabka o wartości 20 złotych, Klienci zgarną za sam fakt podpisania z BNP Paribas umowy o konto. Kolejną nagrodę, tym razem 50 złotych w gotówce, Klienci zgarną za:
– wykonanie przynajmniej jednego przelewu z poziomu bankowości elektronicznej w październiku.
Ostatnia nagroda, czyli 150 złotych w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka, trafi do Klientów w zamian za spełnienie listopadowych warunków:
– uzyskanie wpływów na konto w wysokości 1000 złotych,
– wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 400 złotych.

źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać 370 złotych nagrody.

Przyznanie nagrody

Pierwsza nagroda trafi do Klientów do końca listopada, druga do końca grudnia i trzecia do końca stycznia.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://wrzesniowapremia.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.
Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Lokata 4% na 6 miesięcy
Wpisy
katarzyna_meyer
Katarzyna_Meyer
13 lipca 2015

Lokata 4% na 6 miesięcy

Upadłość konsumencką ogłosiło 2613 Polaków
Blog
katarzyna_meyer
Katarzyna_Meyer
10 marca 2016

Upadłość konsumencką ogłosiło 2613 Polaków

Pożyczki leasingowe w Siemens Finance
Wpisy Inne
patryk
Patryk Byczek
03 września 2018

Pożyczki leasingowe w Siemens Finance

Darmowy Internet w sklepach Kaufland
Wpisy
aneta
Aneta Jankowska
04 grudnia 2017

Darmowy Internet w sklepach Kaufland

Pożyczki bez BIK Mogilno
Wpisy Inne
aleksandra
Aleksandra Gościnna
09 września 2017

Pożyczki bez BIK Mogilno

Bank Pekao w Łosicy
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
27 lipca 2019

Bank Pekao w Łosicy