Promocja: „Wymień walutę i wygraj kartę podarunkową Empik” w Walutomat.pl

Promocja: „Wymień walutę i wygraj kartę podarunkową Empik” w Walutomat.pl

author
Patryk Byczek
15 listopada 2019

Serwis Walutomat.pl przygotował kolejną promocję dla swoich nowych Klientów. W zamian za wymianę walut oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe Klienci mogą wygrać kartę podarunkową o wartości 30 złotych do sklepów empik.com oraz smartfon Samsung Galaxy S10. Promocja trwa do 15 grudnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Walutomat.pl kieruje swoją promocję do nowych Klientów, czyli osób nieposiadających w przeszłości zarejestrowanego w serwisie konta.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się w serwisie poprzez specjalnie przygotowaną stronę promocji. Warunkiem wzięcia udziału w promocji i przystąpieniem do walki o nagrodę promocyjną jest kupno lub sprzedaż trzystu jednostek waluty (można tego dokonać również w kilku transakcjach):

– euro (EUR),
– dolar amerykański (USD),
– funt brytyjski (GBP),
– frank szwajcarski (CHF).

Aby tego dokonać należy:

  1. Przelać pieniądze przeznaczone na wymianę do Walutomatu.
  2. Wybrać walutę, na którą chcesz wymienić przelane środki.
  3. Wybrać sposób odbioru wymienionej waluty: przelew na konto walutowe, przelew na konto odbiorcy, odbiór osobisty w punkcie.

Na spełnienie warunków promocji Klienci mają czas do 15 grudnia 2019 roku.

Dodatkowa promocja

Walutomat.pl daje swoim Klientom szansę na wygranie flagowego smartfona Samsunga Galaxy S10. Aby zawalczyć o urządzenie wystarczy, podczas rejestracji w promocji głównej, odpowiedzieć na pytanie w konkursie dodatkowym: „Jak widzisz przyszłość wymiany walut za 10 lat?”.

Organizator wybierze najbardziej kreatywną i ciekawą odpowiedz, a jej autor zdobędzie smartfon o wartości 2786 złotych brutto.


źródło grafiki: walutomat.pl

Co można otrzymać?

Osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału i spełnią wszystkie warunki opisane w regulaminie promocji otrzymają kartę podarunkową o wartości 30 złotych do wykorzystania na empik.com. Należy jednak pamiętać, że pula nagród jest ograniczona i wynosi 200 sztuk.

Nagrodą dodatkową jest smartfon Samsung Galaxy S10.

Przyznanie nagrody

Klienci otrzymają karty podarunkowe drogą mailową najpóźniej do 22 grudnia 2019 roku. Bony będą ważne do 30 października 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.walutomat.pl/wp-content/uploads/2019/11/wymie-walut-odbierz-bon-i-zawalcz-o-samsung-galaxy-s10.pdf.


Serwis Walutomat.pl

Serwis www.walutomat.pl daje możliwość wymiany walut 24 godziny na dobę po indywidualnie ustalonym kursie. Rejestrując się poprzez stronę internetową można zaoszczędzić do 8% na wymianie walut. Platforma obsługuje wszystkie banki w Polsce. Firma oferuje szybkie przelewy zagraniczne na korzystnych warunkach oraz darmowe przelewy na terenie polski w PLN. Dodatkowo walutomat.pl oferuje:

– portfel walutowy,
– 50% rabatu na prowizję podczas pierwszej wymiany walut,
– wypłatę w euro na terenie całej Polski,
– korzystny system rabatowy,
– wypłaty środków siedem dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 23:00.

Platforma posiada licencję Komisji Nadzoru Finansowego na usługi płatnicze. Ponadto walutomat.pl realizuje wymiany walut nawet w 15 minut, a szybki przelew dociera do odbiorcy w 30 minut. Warto też wiedzieć, że funkcje, które oferuje platforma są również dostępne w aplikacji mobilnej, z które korzystać mogą posiadacze smartfonów z systemem Android i iOS.


Zaufanie Klientów

Na chwilę obecną z usług serwisu walutowego skorzystało ponad 330 000 Klientów biznesowych i prywatnych. Na pośrednictwem platformy dokonuje się ponad 115 000 transakcji miesięcznie, a łączny obrót gotówką, licząc od 2009 roku, przekracza obecnie 60 000 000 000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Start-up Day w Warszawie
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
01 października 2019

Start-up Day w Warszawie

Kontomatik z nowym prezesem
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
07 stycznia 2020

Kontomatik z nowym prezesem

Bezrobocie frykcyjne – czym jest i jak z nim walczyć?
Blog
autor wpisu
Dorota Cholewicka
12 listopada 2022

Bezrobocie frykcyjne – czym jest i jak z nim walczyć?

Moneta: 10. rocznica tragedii smoleńskiej
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
26 marca 2020

Moneta: 10. rocznica tragedii smoleńskiej

Pożyczki bez BIK Kraków
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
13 maja 2022

Pożyczki bez BIK Kraków

Porównaj