Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź LG K30 Dual Sim” w Citi Handlowym

Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź LG K30 Dual Sim” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
19 listopada 2019

W Citi Handlowym wystartowała kolejna super promocja. W zamian za założenie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków promocji Klienci mogą otrzymać smartfon LG K30 Dual Sim o wartości 599 złotych. Promocja trwa do końca stycznia.

Kto może wziąć udział?

W promocji Citibanku mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci banku. Regulamin określa takich Uczestników jako osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadali głównej karty kredytowej Citibanku. Co ważne, posiadanie innych produktów Citi Handlowego nie wyklucza z promocji. Bank stawia również warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki i chcemy zawalczyć o nagrodę główną w promocji, należy wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Podczas wnioskowania Klienci będą musieli udokumentować swoje dochody. Wniosek o kartę kredytową należy złożyć maksymalnie do 31 stycznia 2020 roku.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrody w promocji należy spełnić bardzo proste warunki:

– zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
– dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 2000 złotych.

Pierwszy warunek Klienci muszą spełnić do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Drugi warunek należy spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 złotych. Telefon będzie objęty gwarancją wynoszącą 24 miesiące.

Przyznanie nagrody

Urządzenie zostanie przekazane Zwycięzcom promocji najpóźniej w drugim miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jednak najpierw o wygranej bank poinformuje Klientów w wiadomości e-mail.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-lg-k30.pdf.


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 10,47% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Absztyfikanci mBanku – kto dobije targu z Commerzbankiem?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 listopada 2019

Absztyfikanci mBanku – kto dobije targu z Commerzbankiem?

Credit Agricole w Markach
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 lipca 2019

Credit Agricole w Markach

Credit Agricole w Gorzowie Wielkopolskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 lipca 2019

Credit Agricole w Gorzowie Wielkopolskim

Alior Bank w Szczecinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
16 czerwca 2019

Alior Bank w Szczecinie

W kwietniu tylko jedna niedziela handlowa
Wpisy
author
Patryk Byczek
26 marca 2018

W kwietniu tylko jedna niedziela handlowa

Dobre wyniki Banku Millennium
Wpisy
author
Patryk Byczek
26 kwietnia 2018

Dobre wyniki Banku Millennium

Porównaj