Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź LG K30 Dual Sim – II edycja” w Citi Handlowym

Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź LG K30 Dual Sim – II edycja” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
17 lutego 2020

W Citibanku trwa druga edycja promocji, w której za założenie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie bardzo prostych warunków można wygrać smartfon LG K30. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Citibank kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów banku. Regulamin określa takich Uczestników jako osoby nieposiadające od 1 stycznia 2018 roku żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Co ważne, posiadanie innych produktów instytucji nie wyklucza z promocji. Bank stawia ponadto warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki, w następnym kroki powinni wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Trzeba wiedzieć, że podczas wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody. Wniosek o kartę kredytową należy złożyć maksymalnie do 31 marca 2020 roku.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę, którą jest nowy smartfon LG K30 Dual Sim, należy spełnić bardzo proste warunki:

– zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
– dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 2000 złotych.

Pierwszy warunek Klienci muszą spełnić do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Drugi warunek należy spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW warty blisko 600 złotych. Gwarancja na wygrany telefon będzie wynosiła 24 miesiące.

Przyznanie nagrody

Urządzenie zostanie przekazane Zwycięzcom promocji najpóźniej w drugim miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jednak najpierw o wygranej bank poinformuje Klientów w wiadomości e-mail.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-lg-edycja-2.pdf.


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 10,47% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

KredytOK w Legionowie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
04 lutego 2017

KredytOK w Legionowie

Komornik Sądowy Artur Królasik
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
10 września 2015

Komornik Sądowy Artur Królasik

Corporate Executive – prestiżowa karta Banku Millennium
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
11 kwietnia 2019

Corporate Executive – prestiżowa karta Banku Millennium

Pożyczki bez zaświadczeń Police
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
26 maja 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Police

Ile zarabia recepcjonista?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
11 grudnia 2019

Ile zarabia recepcjonista?

Kompakt Finanse w miejsce Orange Finanse
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 kwietnia 2019

Kompakt Finanse w miejsce Orange Finanse

Porównaj