Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zgarnij voucher na 300 zł do Biedronki” w Citi Handlowym

Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zgarnij voucher na 300 zł do Biedronki” w Citi Handlowym

author
16 kwietnia 2021

Citibank wystartował z kolejną edycją promocji, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć ciekawą nagrodę. Promocja trwa do 6 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Oferta Citibanku skierowana jest ku nowym Klientom instytucji, czyli osobom, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej. Warto wiedzieć, że Klienci posiadający inne produkty nie są wykluczeni z promocji. Dodatkowo zainteresowani ofertą muszą spełniać poniższe warunki:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby spełniające wyżej wypisane warunki powinni następnie wejść na oficjalną stronę promocji i zawnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity. Wniosek należy złożyć maksymalnie do 6 września 2021 roku. Trzeba wiedzieć, że podczas wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Klienci zgarną nagrodę po warunkiem, że:

– aktywują kartę z poziomu aplikacji mobilnej,
– zalogują się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,

– dokonają transakcji bezgotówkowych kartą kredytową Citi Simplicity na kwotę minimum 1000 złotych.

Warunek z logowaniem Klienci muszą spełnić maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Warunek. transakcjami należy spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest voucher do Biedronki o wartości 300 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank poinformuje Klientów o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Później, w ciagu 60 dni, Klient otrzyma przyznaną mu nagrodę.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-biedronka-ed3-01-04-21.pdf.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Komornik Sądowy Andrzej Goluch
Wpisy
author
12 października 2015

Komornik Sądowy Andrzej Goluch

Klienci firmowi EnveloBanku zapłacą więcej za przelewy
Bez kategorii
author
12 listopada 2019

Klienci firmowi EnveloBanku zapłacą więcej za przelewy

Kodeks bezpieczeństwa w mBanku
Bez kategorii
author
10 stycznia 2019

Kodeks bezpieczeństwa w mBanku

Czy przeniesie kredytu do innego banku opłaca się?
Bez kategorii
author
09 marca 2020

Czy przeniesie kredytu do innego banku opłaca się?

Ile kosztuje suknia ślubna?
Bez kategorii
author
17 czerwca 2019

Ile kosztuje suknia ślubna?