Promocja: „Zdobądź 4000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” w Citibanku

Promocja: „Zdobądź 4000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” w Citibanku

author
Patryk Byczek
15 czerwca 2020

W Citibanku trwa promocja, w której za zarejestrowanie karty debetowej lub kredytowej w programie Mastercard Bezcenne Chwile (z poziomu bankowości internetowej Citibank Online) Klienci mogą zgarnąć 4000 punktów. W promocji może wziąć udział maksymalnie 6000 Uczestników. Oferta trwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Citibank kieruje niniejszą promocję do osób, które 3 czerwca 2020 roku nie posiadali zarejestrowanej karty debetowej lub kredytowej, którą wydał Citibank w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (Priceless Specials). Citi Handlowy podaje również, że w ofercie nie mogą wziąć udziału karty BP Motokarta. Rejestracji należy dokonać do maksymalnie 31 sierpnia 2020 roku. Pula nagród w promocji wynosi 6000 sztuk.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowani promocją spełniają wypisane wyżej warunki, musza jedynie zarejestrować posiadaną kartę wydaną przez Citibank w Programie Mastercard Bezcenne. Rejestracji należy dokonać w bankowości internetowej Citibank Online.

Co można wygrać?

Nagroda, którą można zdobyć w promocji to 4000 punktów w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty będą ważne przez cztery miesiące od momentu dodania ich do konta Klienta.

Przyznanie nagrody

Nagroda trafi do Klienta do dziesiątego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajduje się na stronie pod adresem: https://www.online.citibank.pl/files/documents/regulamin-4000-bezcenne.pdf.Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 10,47% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Wypowiedzenie umowy pożyczki
Ekonomia
author
Halszka Gronek
05 czerwca 2018

Wypowiedzenie umowy pożyczki

W jakich branżach chcą pracować Polacy ?
Wpisy
author
Patryk Byczek
09 kwietnia 2018

W jakich branżach chcą pracować Polacy ?

Szybkie pożyczki Malbork
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Malbork

Bank Pekao w Piekarach Śląskich
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 lipca 2019

Bank Pekao w Piekarach Śląskich

Czy można odłączyć wodę za zaległości?
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
10 września 2018

Czy można odłączyć wodę za zaległości?

Porównaj