Promocja: „ Zimowa edycja BIZnest Konto z premią nawet 600 zł” w Nest Banku

Promocja: „ Zimowa edycja BIZnest Konto z premią nawet 600 zł” w Nest Banku

author
Patryk Byczek
14 lutego 2020

W Nest Banku trwa zimowa edycja promocji BIZnest Konta. Osoby, które założą konto, spełnią bardzo proste warunki oraz podpiszą umowę o terminal mogą zgarnąć nawet 600 złotych premii. Promocja trwa do 9 marca 2020 roku lub wyczerpania puli wniosków wynoszącej 300 sztuk.

Kto może wziąć udział?

W promocji Nest Banku mogą wziąć udział Klienci firmowi instytucji, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadali BIZnest konta. Klienci, którzy w tym czasie posiadali konto oszczędnościowe lub osobiste mogą brać udział w promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji i następnie podpiszą z bankiem umowę o konto. Klienci muszą zawnioskować do 9 marca 2020 roku, a podpisać umowę o konto do 20 marca 2020 roku. Jakiekolwiek zgody, czy karta debetowa nie są wymagane w tej promocji.

Jak zdobyć nagrody

200 złotych premii

Pierwsza nagroda podzielona jest na cztery tury. Nest Bank przyzna Klientom po 50 złotych w każdym następującym po sobie miesiącu pod warunkiem, że Klient:

zapewni wpływ na rachunek firmowy w wysokości minimum 2000 złotych w każdym z kolejnych czterech miesięcy, licząc od momentu zawarcia umowy o konto,
zapewni płatność składki ZUS lub miesięcznej zaliczki podatku dochodowego w wysokości minimum 250 złotych w każdym z kolejnych czterech miesięcy, licząc od momentu zawarcia umowy o konto.

400 złotych za terminal płatniczy

Kolejną nagrodą jest premia maksymalnie dwa razy wyższa od pierwszej nagrody. Bank nagrodzi Klientów, którzy podpiszą umowę o terminal First Data. W ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy o konto należy podpisać umowę o terminal. Następnie pierwsze rozliczenie z terminala trafi na rachunek Klienta w ciągu 30 dni.

Wysokość premii zależy od okresu na jaki Klient zdecyduje się wziąć terminal. Umowa na:

– 12 miesięcy – premia 100 złotych,
– 24 miesięcy – premia 200 złotych,
– 36 miesięcy – premia 300 złotych,
– 48 miesięcy – premia 400 złotych.


źródło grafiki: Nest Bank

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci firmowi mogą zgarnąć do 600 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Nagrodę promocyjną bank przekaże na firmowe BIZnest Konto do dwudziestego dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków..

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://nestbank.pl/wspolne/dokumenty-aktualne/regulaminy/regulamin-promocji-zimowa-edycja-biznest-konto-z-p.pdf.


BIZnest Konto i terminal

BIZnest Konto jest prawdopodobnie jedynym darmowym rachunkiem firmowym w Polsce. Klienci nie poniosą kosztów za prowadzenie rachunku, posiadanie karty, przelewy oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie Polski. Ważne jest to, że „darmowość” konta nie wymaga od Klienta spełnienia jakichkolwiek warunków dodatkowych.

Ze strony promocji wynika, że umowę o terminal Klienci podpisują na dwanaście miesięcy. Ponadto dzierżawa, instalacja i aktywacja terminala są całkowicie darmowe. Klienci First Data biorący udział w promocji nie odprowadzają również prowizji od płatności kartą.


Nest Bank

Nest Bank to założony w 1995 roku bank uniwersalny. Na początku działał pod nazwą FM Bank SA, lecz w 2013 roku doszło do fuzji z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości SA, w wyniku czego powstał FM Bank PBP SA. Działał on pod dwiema markami handlowymi:

– BIZ Bank,
– Bank Smart.

W listopadzie 2016 roku miał miejsce rebranding i obie marki zastąpiono jedną nową nazwą – Nest Bank. Głównym produktem Nest Banku jest Nest Konto. Jego cechą charakterystyczną jest całkowity brak opłat za posiadanie konta i wykonywanie podstawowych operacji bankowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Nowa odsłona CitiKonta w Citi Handlowy
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
10 września 2020

Nowa odsłona CitiKonta w Citi Handlowy

ING Bank Śląski w Tarnowskich Górach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
18 lipca 2019

ING Bank Śląski w Tarnowskich Górach

Jak otrzymać wyciąg z konta w Banku Pocztowym?
Banki
author
Dominika Sobieraj
19 lutego 2022

Jak otrzymać wyciąg z konta w Banku Pocztowym?

Santander Consumer Bank Kętrzyn
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
08 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Kętrzyn

Sesje przelewów majówka 2019
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
26 kwietnia 2019

Sesje przelewów majówka 2019

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
14 grudnia 2018

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców

Porównaj