Najwieksza firma pożyczkowa w Polsce zdobyła tytuł Finansowej Marki Roku. Provident czwarty raz z rzędu został wyróżniony za bardzo dobre relacje z Klientami, którzy od lat bardzo chwalą sobie  osoby pracujące w powyższej instytucji.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 01.03.2018
Udostępnij:

Coroczna nagroda Finansowej Marki Roku jest przydzielana przez ogólnopolski tygodnik społeczno-ekonomiczny „Gazeta Finansowa”. W konkursie nominowane są firmy, które mają korzystny wpływ na polski rynek finansowy.

Gazeta Finansowa przyznała nagrodę Providentowi ze względu na oferty, które instytucja dostosowuje do potrzeb swoich Klientów, a także uwzględniła bardzo rzetelne podejście do budowania z nimi relacji, za co Klienci bardzo chwalą tę firmę pożyczkową. Provident działa na polskim rynku od ponad dwudziestu lat, a nagrodę w konkursie GF zdobywa czwarty raz z rzędu.

Lider rynku pożyczkowego może pochwalić się wieloma wypracowanymi przez lata osiągnięciami. Jednym z najważniejszych jest rozpoznawalność marki Provident, która sięga poziomu 95%. Wielu Klientów ocenia firmę jako wiarygodną i głównie dlatego decydują się oni korzystać z oferty instytucji. 

Provident

Provident Polska jest związany z grupą International Personal Finance, której oddziały rozlokowane są w 11 państwach. W firmie działającej w Polsce zatrudnionych jest 2000 pracowników, a dodatkową z instytucją współpracuje ponad 5000 doradców Klienta. Oferta firmy skierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorstw.  

Finansowa Marka Roku
 

Provident każdego roku otrzymuje sporo nagród za swoją działalność i osiągnięcia. Wraz z początkiem lutego bieżącego roku Provident otrzymał nagrodę Top Employer 2018, która przyznawana jest najlepszym pracodawcom na świecie. Nasz lider pożyczkowy otrzymał ten prestiżowy certyfikat. 
 

Finansowa Marka Roku jest przyznawana firmom, które w dziedzinie finansów wykazują się rzetelnością i niezawodnością, wprowadzają świeżość na rynek finansowy, a opinie Klientów wynoszą firmę na wyżyny wiarygodności. Taką renomę ma właśnie Provident.
 

Komentarze