Raty Od.nowa – współpraca BNP Paribas i Allegro

Raty Od.nowa – współpraca BNP Paribas i Allegro

author
Patryk Byczek
10 grudnia 2020

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że do końca tego roku potrwa kampania prowadzona wspólnie z platformą zakupową Allegro, która promuje produkt Raty Od.nowa. Jest to produkt finansowy, którego nie można nazwać klasycznym kredytem ratalnym, lecz z wynoszącym 0% RRSO limitem odnawialnym, który pozwoli Klientom na wielokrotne korzystanie z opcji zakupów na raty.

Warto również wspomnieć, że podczas trwania kampanii promującej Raty Od.nowa, Klienci mogą skorzystać z możliwości odroczenia spłaty pierwszej raty.

Koniec roku to zwyczajowo czas wzmożonych zakupów, które w tym roku szczególnie chętnie Polacy będą robić online. Wychodzimy naprzeciw tym trendom i proponujemy wygodne rozwiązanie finansowe – limit odnawialny, z którego można korzystać wielokrotnie bez konieczności składania za każdym razem nowego wniosku. Nasza współpraca z Allegro trwa już ponad dwa lata. Obecna akcja promocyjna to pierwsza tak duża kampania marketingowa w zakresie sprzedaży limitu odnawialnego Raty Od.nowa, którą prowadzimy wspólnie.

– mówił cytowany w komunikacie Radosław Ponichtera, Dyrektor Departamentu Kluczowych Klientów w Banku BNP Paribas.

Raty Od.nowa w BNP Paribas

Klienci BNP Paribas, którzy skorzystają z produktu finansowego na platformie Allegro, otrzymają limit, który pozwala na kupowanie towarów w Allegro, podczas gdy transakcje zostają rozłożone na nieoprocentowane raty. Klient wnioskując o produkt wyłącznie raz może, w ramach otrzymanego limitu, robić zakupy wielokrotnie. Działa to następująco: każda spłacona rata kapitałowa wpływa na zwiększenie się kwoty środków dostępnych, z których w ramach produktu można korzystać „Od.nowa”. To właśnie dlatego

Ponadto w ramach akcji promocyjnej, która jest związana z kampanią Raty Od.nowa, Klienci którzy podejmą limit do 3 stycznia 2021 roku mogą liczyć na odroczenie pierwszej raty o 30 dni. Klienci przez cały proces wnioskowania o produkt przejdą przez Internet, natomiast umowa o limit odnawialny Allegro i wszystkie inne dokumenty Klienci otrzymają w wiadomości e-mail.

Kampania promująca Raty Od.nowa, prowadzona wspólnie przez BNP Paribas i platformę Allegro obejmuje:

– reklamy w platformie Allegro,
– spot reklamowy emitowany w telewizji,
– powiadomienia wysyłane do Użytkowników aplikacji Allegro,
– strona internetowa www.allegro.pl/kampania/raty-bnp.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/604163/raty-od-nowa-produkt-banku-bnp-paribas-dostepny-na-allegro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Paynow dla Klientów firmowych mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
05 lutego 2020

Paynow dla Klientów firmowych mBanku

Wymiksuj się z kredytów z pomocą BPH
Pod Lupą
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
04 lipca 2016

Wymiksuj się z kredytów z pomocą BPH

Alior Bank w Wolsztynie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
17 lipca 2019

Alior Bank w Wolsztynie

Ranking kredytów gotówkowych – maj 2019
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
04 maja 2019

Ranking kredytów gotówkowych – maj 2019

Karta mBanku na Mistrzostwa Świata
Wpisy
author
Patryk Byczek
22 maja 2018

Karta mBanku na Mistrzostwa Świata

ING Bank Śląski w Toruniu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
13 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Toruniu

Porównaj