#razemzmieniamy – akcja BNP Paribas

#razemzmieniamy – akcja BNP Paribas

author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2021

Bank BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym o wystartowaniu akcji „#razemzmieniamy – świat potrzebuje Ciebie i Twojej pasji”, którą instytucja organizuje wraz z portalem Patronie.pl. Sprawdzamy szczegóły.

Zarówno twórcy, jak i organizacje działające na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, także mogą zdobyć grant, który będą mogli przeznaczyć na rozwój swojej działalności.

Osiągnięcie 17 Celów określonych w Agendzie 2030 ONZ będzie możliwe, jeśli podejmiemy solidarne działania. Dlatego w Banku BNP Paribas nie tylko traktujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju jako istotny kierunek naszej bieżącej aktywności, ale także zachęcamy do tego innych. Akcję #razemzmieniamy kierujemy do osób już zaangażowanych w tym obszarze – twórców i organizacji – które chcemy wesprzeć w ich wysiłkach, fundując granty na rozwój działalności.

– mówił cytowana Dariusz Maciołek, Dyrektor Zarządzający Pionu Marketingu, Komunikacji, Zaangażowania Społecznego w Banku BNP Paribas

Akcja #razemzmieniamy

#razemzmieniamy jest wspólną inicjatywą Banku BNP Paribas i platformy Patronite.pl, która pozwala twórcom na budowanie społeczności wraz z wspierającymi ich patronami. Projekt ma na celu udowodnić, że każdy może włączyć się działania, które mają:
– ochraniać klimat,
– ograniczyć problem ubóstwa i głodu,
– poprawić poziom edukacji, 
– zmniejszyć zjawisko nierówności.
Każdy, kto prześle swoje zgłoszenie oraz opisze sposób, w jaki jego działalność realizuje założenia Celów Zrównoważonego Rozwoju, może otrzymać jedną z pięciu nagród, jakimi są granty w wysokości 10 000 złotych.

Naszą przyszłość kształtują ludzie z pasją – cieszymy się, że wspólnie z Bankiem BNP Paribas możemy pójść o krok dalej i jeszcze mocniej wspierać tych, którzy zmieniają świat na lepsze.

– mówił cytowany w komunikacie Marcin Skonieczny, prezes Patronite.pl
Organizacje wraz z twórcami, którzy są zainteresowani udziałem w konkursie, mogą wysyłać swoje zgłoszenia za pomocą formularza dostępnego na stronie www.patronite.pl/lp/razemzmieniamy, już od 2 sierpnia 2021 roku. Spośród wszystkich przesłanych zgłoszeń Jury wybierze ośmiu finalistów, których działania będą promowane na portalu patronie.pl oraz w mediach społecznościowych. Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie Internautów, którzy wraz z Jury wybiera pięć najlepszych projektów. Autorzy zwycięskich projektów otrzymają po 10 000 złotych. Ponadto laureaci konkursu będą mieli możliwość przedstawienia swoich działań na antenie Radia Nowy Świat, które jest partnerem medialnym akcji #razemzmieniamy.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/684858/50-000-zl-od-banku-bnp-paribas-dla-tworcow-i-organizacji-realizujacych-cele-zrownowazonego-rozwoju-rusza-akcja-razemzmieniamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Open Finance z nową strategią wizerunkową
Wpisy
author
Aneta Jankowska
11 maja 2017

Open Finance z nową strategią wizerunkową

Santander Bank Polska wprowadził pakiet wakacyjnych promocji
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
10 sierpnia 2021

Santander Bank Polska wprowadził pakiet wakacyjnych promocji

Pożyczki bez zaświadczeń Szczytno
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
09 września 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Szczytno

Nowa strategia Idea Banku
Wpisy
author
Aneta Jankowska
13 października 2017

Nowa strategia Idea Banku

Promocja: „100 zł na zakupy” w Santander Bank Polska
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
18 marca 2022

Promocja: „100 zł na zakupy” w Santander Bank Polska

Bank Pekao w Bełżycach
Oddziały
author
Patryk Byczek
10 lipca 2019

Bank Pekao w Bełżycach

Porównaj