Rowery Citi Handlowy pojawią się w Trójmieście

Rowery Citi Handlowy pojawią się w Trójmieście

author
Aneta Jankowska
29 marca 2019

Citi Handlowy proponuje mieszkańcom Trójmiasta i turystom przyjeżdżającym nad morze wypożyczanie rowerów miejskich. Pojazdy oznakowane logiem Citi Handlowy już niedługo pojawią się ponownie w wielu miastach w Polsce.

Rowery w Trójmieście

Pogoda z każdym dniem staje się lepsza, a wraz z rosnącymi temperaturami na ścieżki rowerowe wyjeżdza coraz więcej rowerzystów. W tym roku 6000 rowerów od Citi Handlowy pojawi się na ulicach miast w całej Polsce.

Nowym, rowerowym punktem na mapie banku zostało Trójmiasto. Od tego sezonu mieszkańcy Gdańska, Sopotu i Gdyni będą mogli korzystać z rowerów z logiem finansowej instytucji.

To już trzeci rok, w którym Citi Handlowy udostępnia dwukołowe pojazdy mieszkańcom miast. Jak wyjaśnia Yudhishthir Rana, szef Biura Marketingu Internetowego w Citi Handlowy, w ubiegłym roku rowery miejskie w Polsce wypożyczane były prawie 14,5 miliona razy. W maju padł rekord, bo rower średnio był wypożyczany co sekundę.

"

– Mamy nadzieję, że system rowerów miejskich w Trójmieście pozwoli na bicie kolejnych rekordów w tej dziedzinie. I cieszymy się, że Citi Handlowy może mieć w tym swój udział! – Yudhishthir Rana, szef Biura Marketingu Internetowego w Citi Handlowy.

Citi Handlowy zapewnia, że w tegorocznym sezonie, posiadacze kart Citi, którzy skorzystają z rowerów, będą mogli uzyskać zniżki, nagrody oraz oferty specjalne, dostępne dla wszystkich posiadaczy kart Citi w ramach programu korzyści Citi Specials.

Są to między innymi zniżki na podróże, koncerty, zakupy oraz na kolacje w blisko 100 restauracjach w całej Polsce.

W tym roku rowery z logiem Citi Handlowy pojawią się łącznie w 8 miastach, w tym:

  • w Warszawie
  • w Łodzi
  • we Wrocławiu
  • w Poznaniu
  • w Katowicach
  • w Trójmieście

Jak wypożyczyć rower?

Zainteresowani wypożyczeniem roweru Citi Handowy powinni zainstalować aplikację Citi Handlowy Bikes, która jest dostępna zarówno w Google Play, jak i App Store.

Program umożliwia sprawdzenie dostępności rowerów w najbliższej okolicy, a wypożyczenie pojazdu odbywa się poprzez zeskanowanie kodu QR.

Aplikacja Citi Handlowy Bikes współpracuje z oprogramowaniem Jak dojadę?. Dzięki tej funkcji użytkownik może w prosty sposób dowiedzieć się, jak wygodnie trafić do celu rowerem miejskim, gdzie znajduje się najbliższa stacja i ile rowerów jest dostępnych, a także – ile czasu zajmie mu przejazd.

W tym roku w Trójmieście pojawiła się również opcja wypożyczania elektrycznych rowerów miejskich w ramach programu MEVO, z której mogą korzystać wszyscy odwiedzający miasta położone nad morzem.

Citi Handlowy

Citi Handlowy jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. W Polsce pod względem wartości aktywów zajmuje 10. miejsce, a jego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Darmowy kredyt na fotelik w Nest Banku
Kredyty
autor wpisu
m_szydlowski
17 czerwca 2017

Darmowy kredyt na fotelik w Nest Banku

PKO BP w Nowych Pieścirogach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
25 lipca 2019

PKO BP w Nowych Pieścirogach

Staż z Urzędu Pracy 2020
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
20 lutego 2020

Staż z Urzędu Pracy 2020

Kredyt samochodowy Hajnówka
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
11 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Hajnówka

Santander Consumer Bank Dąbrowa Górnicza
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
17 lipca 2021

Santander Consumer Bank Dąbrowa Górnicza

Santander Bank Polska poprowadzi webinar o rozwijaniu firmy
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
04 września 2020

Santander Bank Polska poprowadzi webinar o rozwijaniu firmy

Porównaj