Strona główna Bez kategorii Santander Bank Polska nawiązał współpracę z portalem nazwa.pl

Santander Bank Polska nawiązał współpracę z portalem nazwa.pl

author
Patryk Byczek
20 lipca 2021

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym o nawiązaniu współpracy z portalem nazwa.pl, dzięki której Klienci firmowi mogą łatwiej wejść do świata online. Osoby zainteresowane mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 30% na hosting, domenę oraz związanymi z nimi usługami dodatkowymi. Sprawdzamy szczegóły.

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej poinformowała, że w ubiegłym roku za pośrednictwem kanałów zdalnych wpłynęło dwa razy więcej wniosków dotyczących założenia działalności gospodarczej, aniżeli w roku 2019. Przedsiębiorcy bardzo chętnie korzystają z komunikacji dalej z urzędami, co pozwala na przyspieszenie załatwienia formalności i zaoszczędzenie czasu.
Współpraca z nazwa.pl
Santander Bank Polska zauważa rosnący trend dotyczący rozwijania działalności online, w związku z czym udostępnił swoim Klientom usługi ułatwiające ten proces. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą mogą dzięki bankowi korzystać z e-usług, między innymi:
– e-Księgowości,
– e- Faktoringu,
– e-Umów.
Ponadto każdy Klient firmowy może dostać 30% zniżki na własną domenę w serwisie nazwa.pl, który oferuje swoim Klientom utrzymanie profesjonalnych stron internetowych wraz z usługami dodatkowymi, takimi jak firmowa poczta elektroniczna.

Nasz Partner, nazwa.pl, jest specjalistą od tworzenia i prezentacji marki w Internecie. Przeniesienie biznesu do świata wirtualnego nie zawsze jest proste. Chcemy pomóc przedsiębiorcom zwiększyć rozpoznawalność ich firm poprzez ułatwienie dostępu do profesjonalnych usług hostingowych.

mówiła cytowana w komunikacie Mirosława Mioducka, Project Manager w Santander Bank Polska.

Zniżki od nazwa.pl

Promocja na usługi hostingowe nazwa.pl oferowana jest każdemu Klientowi Santander Bank Polska, który posiada konto firmowe. Nie jest ważne, czy Klient dopiero zaczyna przygodę w Internecie, czy działa już od dłuższego czasu. Promocja zawiera w sobie elementy, które są niezbędne do prowadzenia firmy w sieci. Mowa o:
cloud backup, czyli intuicyjnym programie do wykonywania automatycznych kopii zapasowych w chmurze. Usługa umożliwia na uzyskanie pełnej ochrony danych zapisanych na firmowym komputerze, a w razie awarii dysku wszystkie dane można odzyskać w kilka chwil,
domenie internetowej, czyli indywidualnym adresie, pod którym będzie działała firmowa strona WWW oraz poczta elektroniczna. Domena skutecznie zbuduje wizerunek firmy w sieci oraz zwiększy jej rozpoznawalność,
profesjonalnej poczcie, czyli bezpiecznej oraz wolnej od spamu i reklam poczcie e-mail z własną domeną, która posiada gigantyczną powierzchnię dyskową (do 2 TB) i umożliwia błyskawiczny kontakt z Klientami oraz partnerami biznesowymi.
Aby skorzystać z obowiązującej promocji należy wypełnić formularz internetowy, do którego potrzeba imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz NIPu firmy. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia bank wyśle Klientowi kod promocyjny na adres e-mail wpisany w formularzu. Należy pamiętać, że kod jest jednorazowy i ważny do 31 grudnia 2021 roku.

 


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.
Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.
W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/680216/autopay-automatyczna-platnosc-za-autostrade-bez-czekania-na-bramkach-w-aplikacji-santander-bank-polska

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Koniec kanału telezakupy Mango24
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
03 lipca 2020

Koniec kanału telezakupy Mango24

Kredyt gotówkowy Swarzędz
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
23 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Swarzędz

Proporcjonalne składki ZUS i większe opodatkowanie umów zleceń
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
18 września 2019

Proporcjonalne składki ZUS i większe opodatkowanie umów zleceń

Profi Credit w Częstochowie
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Częstochowie

Pożyczki bez zaświadczeń Białystok
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
31 października 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Białystok

Poczta Polska ostrzega przed oszustami i akcjami phishingowymi
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
07 czerwca 2021

Poczta Polska ostrzega przed oszustami i akcjami phishingowymi