Santander Bank Polska nawiązał współpracę z portalem nazwa.pl

Santander Bank Polska nawiązał współpracę z portalem nazwa.pl

author
Patryk Byczek
20 lipca 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym o nawiązaniu współpracy z portalem nazwa.pl, dzięki której Klienci firmowi mogą łatwiej wejść do świata online. Osoby zainteresowane mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 30% na hosting, domenę oraz związanymi z nimi usługami dodatkowymi. Sprawdzamy szczegóły.

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej poinformowała, że w ubiegłym roku za pośrednictwem kanałów zdalnych wpłynęło dwa razy więcej wniosków dotyczących założenia działalności gospodarczej, aniżeli w roku 2019. Przedsiębiorcy bardzo chętnie korzystają z komunikacji dalej z urzędami, co pozwala na przyspieszenie załatwienia formalności i zaoszczędzenie czasu.
Współpraca z nazwa.pl
Santander Bank Polska zauważa rosnący trend dotyczący rozwijania działalności online, w związku z czym udostępnił swoim Klientom usługi ułatwiające ten proces. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą mogą dzięki bankowi korzystać z e-usług, między innymi:
– e-Księgowości,
– e- Faktoringu,
– e-Umów.
Ponadto każdy Klient firmowy może dostać 30% zniżki na własną domenę w serwisie nazwa.pl, który oferuje swoim Klientom utrzymanie profesjonalnych stron internetowych wraz z usługami dodatkowymi, takimi jak firmowa poczta elektroniczna.

Nasz Partner, nazwa.pl, jest specjalistą od tworzenia i prezentacji marki w Internecie. Przeniesienie biznesu do świata wirtualnego nie zawsze jest proste. Chcemy pomóc przedsiębiorcom zwiększyć rozpoznawalność ich firm poprzez ułatwienie dostępu do profesjonalnych usług hostingowych.

mówiła cytowana w komunikacie Mirosława Mioducka, Project Manager w Santander Bank Polska.

Zniżki od nazwa.pl

Promocja na usługi hostingowe nazwa.pl oferowana jest każdemu Klientowi Santander Bank Polska, który posiada konto firmowe. Nie jest ważne, czy Klient dopiero zaczyna przygodę w Internecie, czy działa już od dłuższego czasu. Promocja zawiera w sobie elementy, które są niezbędne do prowadzenia firmy w sieci. Mowa o:
cloud backup, czyli intuicyjnym programie do wykonywania automatycznych kopii zapasowych w chmurze. Usługa umożliwia na uzyskanie pełnej ochrony danych zapisanych na firmowym komputerze, a w razie awarii dysku wszystkie dane można odzyskać w kilka chwil,
domenie internetowej, czyli indywidualnym adresie, pod którym będzie działała firmowa strona WWW oraz poczta elektroniczna. Domena skutecznie zbuduje wizerunek firmy w sieci oraz zwiększy jej rozpoznawalność,
profesjonalnej poczcie, czyli bezpiecznej oraz wolnej od spamu i reklam poczcie e-mail z własną domeną, która posiada gigantyczną powierzchnię dyskową (do 2 TB) i umożliwia błyskawiczny kontakt z Klientami oraz partnerami biznesowymi.
Aby skorzystać z obowiązującej promocji należy wypełnić formularz internetowy, do którego potrzeba imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz NIPu firmy. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia bank wyśle Klientowi kod promocyjny na adres e-mail wpisany w formularzu. Należy pamiętać, że kod jest jednorazowy i ważny do 31 grudnia 2021 roku.

 


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.
Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.
W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/680216/autopay-automatyczna-platnosc-za-autostrade-bez-czekania-na-bramkach-w-aplikacji-santander-bank-polska

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Rekordowe statystyki przelewów natychmiastowych

Krajowa Izba Rozliczeniowa podsumowała kolejny miesiąc sesji Elixir. I tym razem, czyli dla listopada 2019 roku statystyki są rekordowe. W ciągu miesiąca udało się rozliczyć 157,1 mln transakcji w systemie Elixir, których suma wyniosła 471,9 mld zł. Podobne sukcesy system odnosił także w przelewach natychmiastowych i zagranicznych.

author
Alicja Hirsekorn
10 grudnia 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Ile zarabia sołtys?

Sołtys, czyli wybierany w tajnym głosowaniu przedstawiciel danego sołectwa, swoją funkcję pełni społecznie. Oznacza to, że na tym stanowisku nikomu odgórnie nie przysługuje żadna kwota. Dietę dla konkretnego sołtysa uchwala Rada Gminy.

author
Dominika Byczek
23 kwietnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

PKO BP w Olecku

PKO BP jest największym bankiem w Polsce. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Olecku – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
22 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Kierowcy niechętnie płacą kartą za mandaty

Rozwój płatności bezgotówkowej w jednostkach administracji państwowej objął także policję - na początku stycznia formacja ta otrzymała prawie 2000 terminami POS. Już w styczniu zapłacono w ten sposób za mandat ponad 1000 razy, a łączna kwota tych płatności przekroczyła 133 000 zł. Póki co to kropla w morzu wszystkich wystawianych przez policję mandatów, ale popularność płatności bezgotówkowych może sprawić, że z biegiem czasu takich form opłaty będzie coraz więcej. 

author
Dominika Byczek
26 lutego 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

ING Bank Śląski w Trzebini

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Trzebini – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
11 czerwca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kredyt konsolidacyjny Kościerzyna

Kredyt konsolidacyjny to skuteczny sposób na obniżenie miesięcznych rat. Wiemy, gdzie znajdziemy najlepszą konsolidację w Kościerzynie. Maksymalna kwota to nawet 300 000 zł bez dodatkowych zabezpieczeń.

author
Dorota Grycko
16 stycznia 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.
Porównaj