Santander Bank Polska nawiązał współpracę z portalem nazwa.pl

Santander Bank Polska nawiązał współpracę z portalem nazwa.pl

author
20 lipca 2021

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym o nawiązaniu współpracy z portalem nazwa.pl, dzięki której Klienci firmowi mogą łatwiej wejść do świata online. Osoby zainteresowane mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 30% na hosting, domenę oraz związanymi z nimi usługami dodatkowymi. Sprawdzamy szczegóły.

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej poinformowała, że w ubiegłym roku za pośrednictwem kanałów zdalnych wpłynęło dwa razy więcej wniosków dotyczących założenia działalności gospodarczej, aniżeli w roku 2019. Przedsiębiorcy bardzo chętnie korzystają z komunikacji dalej z urzędami, co pozwala na przyspieszenie załatwienia formalności i zaoszczędzenie czasu.
Współpraca z nazwa.pl
Santander Bank Polska zauważa rosnący trend dotyczący rozwijania działalności online, w związku z czym udostępnił swoim Klientom usługi ułatwiające ten proces. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą mogą dzięki bankowi korzystać z e-usług, między innymi:
– e-Księgowości,
– e- Faktoringu,
– e-Umów.
Ponadto każdy Klient firmowy może dostać 30% zniżki na własną domenę w serwisie nazwa.pl, który oferuje swoim Klientom utrzymanie profesjonalnych stron internetowych wraz z usługami dodatkowymi, takimi jak firmowa poczta elektroniczna.

Nasz Partner, nazwa.pl, jest specjalistą od tworzenia i prezentacji marki w Internecie. Przeniesienie biznesu do świata wirtualnego nie zawsze jest proste. Chcemy pomóc przedsiębiorcom zwiększyć rozpoznawalność ich firm poprzez ułatwienie dostępu do profesjonalnych usług hostingowych.

mówiła cytowana w komunikacie Mirosława Mioducka, Project Manager w Santander Bank Polska.

Zniżki od nazwa.pl

Promocja na usługi hostingowe nazwa.pl oferowana jest każdemu Klientowi Santander Bank Polska, który posiada konto firmowe. Nie jest ważne, czy Klient dopiero zaczyna przygodę w Internecie, czy działa już od dłuższego czasu. Promocja zawiera w sobie elementy, które są niezbędne do prowadzenia firmy w sieci. Mowa o:
cloud backup, czyli intuicyjnym programie do wykonywania automatycznych kopii zapasowych w chmurze. Usługa umożliwia na uzyskanie pełnej ochrony danych zapisanych na firmowym komputerze, a w razie awarii dysku wszystkie dane można odzyskać w kilka chwil,
domenie internetowej, czyli indywidualnym adresie, pod którym będzie działała firmowa strona WWW oraz poczta elektroniczna. Domena skutecznie zbuduje wizerunek firmy w sieci oraz zwiększy jej rozpoznawalność,
profesjonalnej poczcie, czyli bezpiecznej oraz wolnej od spamu i reklam poczcie e-mail z własną domeną, która posiada gigantyczną powierzchnię dyskową (do 2 TB) i umożliwia błyskawiczny kontakt z Klientami oraz partnerami biznesowymi.
Aby skorzystać z obowiązującej promocji należy wypełnić formularz internetowy, do którego potrzeba imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz NIPu firmy. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia bank wyśle Klientowi kod promocyjny na adres e-mail wpisany w formularzu. Należy pamiętać, że kod jest jednorazowy i ważny do 31 grudnia 2021 roku.

 


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.
Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.
W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/680216/autopay-automatyczna-platnosc-za-autostrade-bez-czekania-na-bramkach-w-aplikacji-santander-bank-polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Biuro paszportowe w Tarnowie
Biura paszportowe
author
15 lipca 2022

Biuro paszportowe w Tarnowie

Inspektorat ZUS w Kętrzynie
Oddziały
author
18 stycznia 2019

Inspektorat ZUS w Kętrzynie

Totalizator Sportowy oddział Olsztyn
Oddziały
author
26 września 2017

Totalizator Sportowy oddział Olsztyn

500 Plus ratuje polską gospodarkę?
Bez kategorii
author
25 lipca 2019

500 Plus ratuje polską gospodarkę?

Lokata warunkowa w Eurobanku
Ekonomia
author
13 listopada 2018

Lokata warunkowa w Eurobanku

Kredyt hipoteczny Mrągowo
Kredyty miasta
author
14 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Mrągowo