Myślisz nad dołączeniem do Klientów Santander Bank Polska lub korzystasz już z usług tego banku? Sprawdź opinie Klientów o Santander Bank Polska.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 30.05.2019
Udostępnij:

Santander Bank Polska to bank uniwersalny, który jest trzecim najpotężniejszym bankiem w Polsce.  Bank dodatkowo zajmuje trzecie miejsce pod względem ilości placówek w Polsce.

Siedziba Banku:

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa

Adres korespondencyjny:

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa

KRS: 930041341
NIP: 8960005673
REGON: 0000008723
Kapitał zakładowy: 922 345 340 zł

Mapa dojazdu – siedziba banku:

OPINIE O SANTANDER BANK POLSKA

Masz pozytywne lub negatywne doświadczenia dotyczące współpracy z Santander Bank Polska ? Podziel się swoją opinią.


Najczęściej wskazywane plusy:
– bardzo duża liczba oddziałów,
– sprawna infolinia,
– możliwość wzięcia kredytu online,
– można założyć konta dla dziecka,
– Google Pay,
– Blik.

Najczęściej wskazywane minusy:
– brak Apple Pay.

Komentarze (6)

The best ..

Aplikacja na iPhone działa poprawnie i to samo dotyczy płatnością katą. Minus: wysokie koszt kredytu w porównaniu z innymi bankami jednak polecam ten Bank ze względu na ofertę w aplikacji.

Uwaga na ten bank. Ciągle naliczają jakieś opłaty prowizyjne, dopiero przy reklamacjach je wycofują – jak nie upilnujesz to jesteś ‘w plecy’

nie polecam , wczesniej jak byl bz wbk duzo lepiej .klientem bylem bz-st ok 19lat., po przejeciu nagle same problemy kredyty wypowiedziane ,konta likwiduja bez powodu. na forach czytalem opinnie ze za duzo pracy maja stąd ten problemy ale ja nich stracilem i zero tylko przeprosiny,

najgorszy bank z jakim miałem do czynienia ,uważajcie na nieprofesjonalnych uśmiechniętych doradców wprowadzają w błąd ,reklamacje – lepiej od razu do sądu ,zawsze winien klient pomimo wprowadzenia w błąd przez doradcę.

Janka Borawska, 6 czerwca 2019 o 20:29

Jeden z największych i najlepszych banków w Polsce. Infolinia, obsługa w placówkach i oferta skoncentrowane na tym, aby Klient był jak najbardziej zadowolony. Ja jestem zadowolony. Polecam każdemu.