Santander Bank Polska zaprasza na webinar o rynku opakowań z tworzyw sztucznych

Santander Bank Polska zaprasza na webinar o rynku opakowań z tworzyw sztucznych

author
Patryk Byczek
12 maja 2020

Santander Bank Polska poinformował, że razem z firmami: ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o., Korporacja KGL S.A. i Polskim Związkiem Przetwórców Tworzyw Sztucznych zapraszają na otwarty webinar pod tytułem: „Rynek opakowań z tworzyw sztucznych w erze COVID-19”.

Otwarty webinaria odbędzie się 12 maja 2020 roku (wtorek) o godzinie 13:00. Do wydarzenia można zapisać się używając adresu:  https://www.santander.pl/webinar-opakowania. Okoliczności związane z epidemią koronawirusa zmuszają przedsiębiorców do zmian odnośnie do sposobu prowadzenia działalności gospodarczej. Firmowy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potrzebują pomocy, wsparcia oraz merytorycznej wiedzy na temat funkcjonowania rynku i gospodarki.

Rynek opakowań z tworzyw sztucznych w erze COVID-19

Webinar pod tytułem „Rynek opakowań z tworzyw sztucznych w erze COVID-19” ma na celu podniesienie dyskusji odnośnie do obecnej kondycji rynku opakowań z tworzyw sztucznych oraz dalszych trendów tejże branży. Dyskusję podczas wirtualnego spotkania poprowadzą następujący eksperci:

– Mariusz Musiał, Dyrektor Zarządzający ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.,
– Lech Skibiński, Wiceprezes Zarządu Korporacja KGL S.A.,
– Robert Szyman, Dyrektor Generalny Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych,
– Kamil Mikołajczyk i Maciej Nałęcz z Departamentu Sektorów Strategicznych w Santander Bank Polska.

Eksperci podczas webinaru postarają się udzielić jak najrzetelniejszej odpowiedzi na pytania:

1. Czy producenci opakowań z tworzyw sztucznych odczuli zwiększony/zmniejszony popyt na swoje produkty i w jakich kategoriach, branżach?

2. Jakie zmiany w produktach wprowadzają producenci opakowań w związku z pandemią COVID-19 i na jakie trendy/zapotrzebowanie odpowiadają te zmiany?

3. Czy takie popularne dotychczas hasła, jak zrównoważony i odpowiedzialny biznes, GOZ, #zerowaste, #noplastic nie wytracą impetu w konsekwencji obecnego kryzysu i jak mogą wpłynąć na debatę wokół rynku opakowań?

4. Co pandemia koronawirusa zmieniła w działaniu firm i które z tych zmian oceniane są jako potencjalnie trwałe?


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/509801/rynek-opakowan-z-tworzyw-sztucznych-w-erze-covid-19-santander-bank-polska-zaprasza-na-webinar-dla-przedsiebiorcow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabiają prezesi banków?
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
25 marca 2013

Ile zarabiają prezesi banków?

Pożyczki bez zaświadczeń Łowicz
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
28 kwietnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Łowicz

Ukraińcy chcą zarabiać w Polsce 3000 zł
Wpisy
author
Aneta Jankowska
20 listopada 2017

Ukraińcy chcą zarabiać w Polsce 3000 zł

Polskę czeka spowolnienie gospodarcze?
Wpisy
author
Patryk Byczek
10 września 2018

Polskę czeka spowolnienie gospodarcze?

Inspektorat ZUS w Bydgoszczy
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Bydgoszczy

Kasa Stefczyka Kościerzyna
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 października 2020

Kasa Stefczyka Kościerzyna

Porównaj