Stypendia Santander Universidades już dostępne

Stypendia Santander Universidades już dostępne

author
Dominika Sobieraj
01 maja 2020

Grupa Santander, co roku udostępniająca stypendia wakacyjne na prestiżowych uczelniach, teraz – w obliczu trudnej sytuacji – zdecydowała się na uruchomienie wyjątkowego naboru na projekty online. Stypendia Santander Universidades można spożytkować na kursy online bez wychodzenia z domu.

Nowa formuła stypendiów oferowanych przez Grupę Santander jest oczywiście wynikiem trwającej obecnie sytuacji pandemicznej. “Nasze programy stypendialne realizowane przez Grupę Santander pomagają ludziom, przedsiębiorstwom i społeczeństwu wspierać rozwój talentów, wyrównywanie szans, integrację, różnorodność i zrównoważony rozwój” – czytamy w oficjalnym komunikacie Santandera.

Stypendia Universidades – edycja #zostańwdomu

Stypendia oferowane przez Santander mają na celu poprawienie umiejętności studentów w zakresie tego, co jest im najbardziej potrzebne we współczesnym stale zmieniającym się zdigitalizowanym i zglobalizowanym środowisku.

Nadszedł czas, aby zwiększyć nasze zaangażowanie w przygotowanie zawodowe studentów, a oferowane przez nas stypendia są najlepszym ku temu sposobem” – mówi Javier Roglá, dyrektor globalny Santander Universidades.

Santander chce poprawić zdolności cyfrowe studentów

Grupa proponuje w tegorocznej wyjątkowej edycji aż 20 000 stypendiów i grantów możliwych do spożytkowania na kursy internetowe. Czego mogą dotyczyć kursy? Przede wszystkim wspomagania rozwoju:

– kompetencji cyfrowych,
– zdolności językowych,
– umiejętności miękkich.

Kształcenie tych aspektów ma pomóc studentom w wejściu na rynek pracy. Wsparcie będzie także kierowane do nauczycieli akademickich. Dzięki programowi stypendialnemu będą oni mieli możliwość uzyskania pomocy w zakresie poszerzenia kompetencji dydaktycznych z wykorzystaniem używanych obecnie powszechnie narzędzi cyfrowych. Skorzystanie z programu może ułatwić wykładowcom prowadzenie zajęć w formule e-learningu.

Studenci natomiast będą również mieli możliwość poprawienia swojej znajomości języka angielskiego, a także uzyskania certyfikatu potwierdzającego te zdolności (w ramach umowy z British Council).

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

“Pandemia koronawirusa zmusza nas do przystosowania się do okoliczności, których nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Dlatego Santander Universidades chce zaoferować studentom i absolwentom szeroką gamę kursów online, aby mogli być lepiej przygotowani do rynku pracy po Covid19” – informuje Santander. W korzystaniu z kursów online mogą także pomóc pieniądze pozyskane z kredytów i pożyczek dla studentów.

Projekt jest realizowany przez Grupę Santander we współpracy z Fundación del Instituto de Empresa, wiodącą światową szkołą biznesu koncentrującą się właśnie na rozwijaniu umiejętności cyfrowych.

Zadowoleni studenci polecają program stypendialny Santandera

W celu zachęcenia potencjalnych zainteresowanych Santander Bank Polska opublikował opinię Anny Szawerny z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która wzięła udział w jednym z projektów online.

Jestem bardzo zadowolona z udziału w programie stypendialnym Santander IE Digital DNA. To było 10 tygodni wytężonej nauki w międzynarodowym środowisku pod okiem pasjonatów i specjalistów w dziedzinie innowacji i analizy danych. 

Dzięki programowi stworzyłam kompleksową strategię digitalizacji przedsiębiorstwa, nauczyłam się analizować i wizualizować dane przy użyciu takich narzędzi jak Tableau, podniosłam umiejętności komunikacyjne oraz poznałam inspirujących ludzi z całego świata.

Program dał mi wiele możliwości rozwoju, uświadomił jak istotną rolę odgrywa obecnie technologia i dostarczył dużo satysfakcji i zadowolenia z efektów kursu.”– mówi cytowana w komunikacie bankowym Anna.


Źródło:

https://www.santander.pl/aktualnosci/aktualnosci-lista/zostanwdomu-i-aplikuj-na-stypendia-Santander-Universidades

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Jędrzejowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
28 czerwca 2019

Alior Bank w Jędrzejowie

Płatności SwatchPAY! w Getin Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
05 stycznia 2021

Płatności SwatchPAY! w Getin Banku

PayEye – płatności okiem
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
29 czerwca 2020

PayEye – płatności okiem

1,5 mld zł pomocy suszowej dla rolników
Wpisy
author
Patryk Byczek
07 września 2018

1,5 mld zł pomocy suszowej dla rolników

Promocja: „ Zawsze warto płacić kartą” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 stycznia 2021

Promocja: „ Zawsze warto płacić kartą” w BNP Paribas

Niska aktywność zawodowa Polaków
Wpisy
author
Aneta Jankowska
07 czerwca 2018

Niska aktywność zawodowa Polaków

Porównaj