Top Employer – piąte miejsce Provident Polska

Top Employer – piąte miejsce Provident Polska

author
Patryk Byczek
08 lutego 2019

Największa firma pożyczkowa w Polsce siódmy raz znalazła się w zestawieniu najlepszych pracodawców w Polsce. Provident otrzymał międzynarodowy certyfikat Top Employer przyznawany firmom, które stwarzają najlepsze warunki pracy.

Providenta, czyli największą firmę udzielającą pożyczek na dowód drugi raz z rzędu ulokowano w zestawieniu w pierwszej piątce.

Provident z wyróżnieniem

Instytut Top Employers rok w rok wyróżnia polskie przedsiębiorstwa, które dbają o swoich pracowników. Firmy nagradzane są za:

– zapewnienie najlepszych warunków pracy,
– wzmacnianie marki pracodawcy,
– dbanie o rozwój standardów zarządzania ludzkimi zasobami.

Swoją obecnością na tak wysokiej pozycji Provident udowadnia, że jest jednym z najlepszych pracodawców w Polsce.

Małgorzata Skibińska, dyrektor departamentu personalnego w Provident Polska mówiła, że wyróżnienie Top Employer jest bardzo ważną nagrodą. Zdobycie certyfikatu pokazuje, że firma wciąż dba o rozwój i udoskonalanie swoich procesów w obszarze zarządzania kapitałęm ludzkim. Skibińska dodała również, że przemyślana i długofalowa strategia HR realizowana od wielu lat pozwoliła na zbudowanie zgranego i rozwojowego zespołu.

Przyznanie certyfikatu

Aby zdobyć certyfikat konieczne jest poddanie się audytowi. Sam proces, podczas którego wybierani są laureaci programu, dzielony jest na kilka etapów:

  1. Weryfikacja procedur i praktyk zgłoszonych przez pracodawcę.
  2. Rozmowa weryfikacyjna z każdym Uczestnikiem procesu oraz ocena dokumentów. W razie potrzeby osobista wizyta w siedzibie firmy.
  3. Przeprowadzenie audytu przez niezależną firmę, którego zadaniem jest przeanalizowanie spójności procesów, systemów, procedur oraz danych, które przedstawiała firma zgłoszona do konkursu.

Certyfikat Top Employer otrzymują wyłącznie firmy, które bez problemów przejdą przez cały proces weryfikacji. W ostatniej edycji konkursu w pierwszej piątce, oprócz Providenta, znalazły się takie firmy, jak:

Orange,
British American Tobacco,
PepsiCo,
JTI.

Strategię HR opieramy na wartościach, które stanowią fundament naszej kultury organizacyjnej, czyli na odpowiedzialności, szacunku i przejrzystości. Wyrazem tego jest partnerska komunikacja z pracownikami, jak również równe szanse zatrudnienia czy przejrzyste mechanizmy wynagradzania ­– mówi Małgorzata Skibińska. – Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie są naszym największym potencjałem, dlatego dbamy, aby nasi pracownicy mogli stabilnie się rozwijać, zachowując równowagę między życiem zawodowym i prywatnym” – mówiła Małgorzata Skibińska.

Provident Polska

Provident Polska SA jest największą firmą w Polsce, która udziela gotówkowych pożyczek pozabankowych. Na naszym rodzimym rynku działa od 1997 roku. Prezesem zarządu firmy jest Agnieszka Kłos. Provident Polska SA należy do grupy finansowej International Personal Finance, która notowana jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Kadra Providenta składa się z 2000 pracowników oraz 4500 współpracowników w formie doradców Klienta.


Źródło:

Provident Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zniesienie limitu składek na ZUS skrzywdzi firmy
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
06 września 2019

Zniesienie limitu składek na ZUS skrzywdzi firmy

Credit Agricole w Ostrzeszowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 lipca 2019

Credit Agricole w Ostrzeszowie

Szybkie pożyczki Hrubieszów
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
11 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Hrubieszów

BOŚ Bank udzielił ekologicznego kredytu Laude Smart
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
07 września 2019

BOŚ Bank udzielił ekologicznego kredytu Laude Smart

Czy można odłączyć gaz za zaległości ?
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
10 września 2018

Czy można odłączyć gaz za zaległości ?

Santander Consumer Bank Nowy Dwór Gdański
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
05 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Nowy Dwór Gdański

Porównaj