Klienci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w razie potrzeby skontaktowania się z doradcą bankowym będą mogli posłużyć się Zdalnym Doradcą Firmowym. Pilotaż uruchomiony przez Bank Zachodni WBK ma ułatwić osobom korzystającym z usług instytucji załatwienie problemu lub otrzymanie porady w nurtującej ich kwestii.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 11.05.2018
Udostępnij:

Konsumenci korzystający z usług BZ WBK mogą skorzystać z nowej opcji z każdego miejsca na świecie używając tabletu, smartfona, komputera, czy laptopa. Zdalny Doradca Firmowy daje również dostęp do większej gamy produktów, który na kanałach zdalnych był niedostępny.

Bank dąży do tego, żeby jednemu Klientowi zawsze przypisany był ten sam doradca. To bardzo ułatwi i uprości załatwianie spraw biznesowych, z którymi Klient zwraca się do instytucji. Bank w komunikacie informuje, że takie rozwiązanie wyniesie obie strony – Klienta oraz bank – na wyżyny integralności, a dodatkowo czas obsługi Klientów zostanie maksymalnie skrócony, jednocześnie nie tracąc przy tym na jakości obsługi.

Jak to działa

Klient, który zwróci się z problemem lub pytaniem do Zdalnego Doradcy Firmowego BZ WBK przejdzie krótką weryfikację za pomocą czatu, wideoczatu, czy też połączenia. W ten sposób, podczas każdego kontaktu, Konsument „spotka sięzawsze z tym samym, dedykowanym mu doradcą bankowym. Warto wiedzieć, że na wiadomości wysyłane za pomocą skrzynki elektronicznej również odpowiadał będzie specjalnie dobrany Zdalny Doradca Firmowy.

Pozytywne rozwiązanie dla MŚP
 

Klient dzięki zdalnemu doradcy będzie mógł umówić się na prywatną wizytę w placówce swojego banku w wyznaczonym przez siebie terminie i konkretnej godzinie. Użytkownicy banku zyskują także możliwość skorzystania z oferty rozszerzonej podczas kontaktu ze zdalnym doradcą. Bez problemu pomoże on:
 

  • otworzyć nowy rachunek,

  • uzyskać niezbędne zaświadczenia,

  • złożyć wniosek o terminal płatniczy,

  • uzyskać kredyt, 

  • złożyć wniosek o leasing,

  • uzyskać potrzebne świadczenia,

  • zmienić limity transakcji w bankowości elektronicznej.

Zdalny doradca odpowie także na wszelkie pytania dotyczące aplikacji mobilnej Banku Zachodniego WBK, kart płatniczych, czy systemu transakcyjnego, które zada Klient. Doradca kompleksowo załatwi wszystkie sprawy oraz odpowie na zadane pytania, z którymi Konsument zwróci się do banku.


 

Komentarze