Adam Małysz twarzą kampanii Envelo Bank

Adam Małysz twarzą kampanii Envelo Bank

author
03 kwietnia 2019

Jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich – Adam Małysz został twarzą kampanii reklamowej Banku Pocztowego i EnveloBanku. Od 1 kwietnia sportowca możemy oglądać w spotach promujących Kredyt w Porządku.

Być w porządku – kampania Envelo Banku

Bank Pocztowy razem ze swoją cyfrową marką, czyli Envelo Bankiem promuje Kredyt w Porządku, w którym klienci mogą uzyskać maksymalnie 100 000 zł na 10 lat.

Głównym bohaterem kampanii reklamowej został wielokrotny medalista olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich – Adam Małysz, o czym bank poinformował na swoim Twitterze.

Źródło: https://twitter.com/PocztowyBank

Bank Pocztowy pierwszy raz wykorzystuje w swojej kampanii reklamowej sylwetkę Ambasadora Marki, czyli osobę, która będzie kojarzyć się klientom z odpowiednim produktem.

Adam Małysz wyjaśnia, co oznacza dla niego hasło: “być w porządku”:

"

– Być sobą, niezależnie od tego, co osiągniesz, polegać na zaufanych partnerach, dzięki którym masz większe możliwości, zawsze trzymać za innych kciuki i pamiętać o tym, skąd jesteś – mówi.

Dodatkowym elementem kampanii jest postać Pandy, która będzie towarzyszyć Adamowi Małyszowi w różnych materiałach promocyjnych.

Źródło: https://twitter.com/PocztowyBank

Od 1 do 30 kwietnia bieżącego roku kampania Envelo Banku z udziałem sportowca będzie emitowana w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, takich jak: TVP1, TVP2, Polsacie oraz stacjach tematycznych TVP i Polsatu.

Uzupełnieniem całej kampanii są działania w sieci, które Bank będzie realizował od 15 kwietnia do 30 czerwca 2019 roku. Internauci będą mogli zobaczyć przygotowane specjalnie dla nich krótkie filmy, które w prosty i zabawny sposób opowiadają o świecie finansów, a także spróbować swoich sił w różnych konkursach online.

Kampanii towarzyszą także działania dodatkowe jak: dostępne w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej ulotki, plakaty, naklejki oraz animacje na ekranach.

Małgorzata Madej, Dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pocztowym wyjaśnia, że bank oparł swoją komunikację marketingową na haśle: finanse w porządku.

"

– Tak brzmi hasło, na którym oparliśmy komunikację marketingową EnveloBanku, cyfrowej marki Banku Pocztowego. Od marca biezącego roku w ofercie obydwu marek dostępny jest Kredyt w Porządku z niską ratą. Zaprosiliśmy do współpracy Adama Małysza, gdyż jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców, jest pozytywnie kojarzony, charakterystyczny i polski do szpiku kości. Polacy od lat niezmiennie bardzo go lubią i darzą wielkim zaufaniem. Naszym zdaniem to najlepsze połączenie, by wybitny, uznany polski sportowiec promował Bank Pocztowy – bezpieczny, w stu procentach polski Bank. Adam Małysz po prostu „jest w porządku” – mówi.

BANK POCZTOWY

Bank Pocztowy to polski bank detaliczny, który oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz dla mikro i małych przedsiębiorstw. Bank Pocztowy powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Instytucja specjalizuje się w prostych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), a także klientów instytucjonalnych. Co więcej, prowadzi także działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.


Źródło: Bank Pocztowy, InfoWire.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Każdego dnia wchodzą w życie 4 nowe akty prawne
Wpisy
author
11 lipca 2018

Każdego dnia wchodzą w życie 4 nowe akty prawne

Milion złotych na walkę z pandemią od Alior Banku
Bez kategorii
author
25 kwietnia 2020

Milion złotych na walkę z pandemią od Alior Banku

Pożyczki bez BIK Oleśnica
Pożyczki miasta
author
18 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Oleśnica

Santander Bank Polska w Zgorzelcu
Oddziały
author
20 maja 2019

Santander Bank Polska w Zgorzelcu

T-Mobile Usługi Bankowe w Gdyni
Oddziały
author
04 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Gdyni

Wrześniowa oferta obligacji skarbowych
Bez kategorii
author
30 sierpnia 2019

Wrześniowa oferta obligacji skarbowych