Adam Małysz w kampanii Banku Pocztowego

Adam Małysz w kampanii Banku Pocztowego

author
Patryk Byczek
04 września 2021

Bank Pocztowy poinformował w komunikacie prasowym o starcie kampanii marketingowej, której głównym bohaterem jest kilkuletni ambasador instytucji – Adam Małysz. Kampania pod tytułem „Kredyt na raz” promuje możliwość wzięcia, podczas jednej wizyty, pożyczki bez prowizji w kwocie nawet 4500 złotych na dowolny cel. Sprawdzamy szczegóły.

Kampania Kredytu na raz

Bank Pocztowy informuje, że działania marketingowe skupione wokół kampanii „Kredyt na raz” będą realizowane w Internecie oraz mediach. Spot reklamowy będzie można usłyszeć w największych ogólnopolskich stacjach radiowych:
– Radiu Zet,
– RFM
oraz w niemal 80 rozgłośniach lokalnych. Dodatkowo działania marketingowe będą prowadzone również w Internecie i obejmą reklamy w przeglądarce Google oraz Google Display Network oraz portalu Facebook.

Koniec wakacji to okres większych wydatków – nie tylko tych związanych z powrotem dzieci do szkoły, ale też innych, jak odkładany czy spóźniony urlop, czy drobne remonty przed zimą. Na wszystkie te potrzeby można wykorzystać środki pozyskane w ramach gotówkowego „Kredytu na raz”. Stąd nasza decyzja o promowaniu tego rozwiązania właśnie teraz. Kampanię reklamową, tak jak poprzednie, będzie wspierał swoim wizerunkiem Adam Małysz, który jest ambasadorem Banku Pocztowego.

– mówił cytowany w komunikacie Mariusz Gorzeń, szef marketingu Banku Pocztowego.


Produkcją spotu radiowego zajęła się agencja „Grandes Kochonos”, natomiast planowanie oraz zakup mediów to odpowiedzialność domu mediowego „Effective Media Solutions”.

Oferta Kredyt na raz w Banku Pocztowym umożliwia Klientom indywidualnym wzięcie pożyczki do 4500 złotych na dowolny cel. Środki pozyskane w ramach promocji nie są objęte prowizją, a Bank przyznaje pieniądze opierając się o oświadczenie o wysokości i źródle dochodu. Decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w dniu złożenia wniosku o kredyt, natomiast środki Bank wypłaca gotówką w placówce Banku lub Poczty Polskiej, lub przesyłane są przelewem.


Bank Pocztowy

Bank Pocztowy to instytucja komercyjna, która oferuje Klientom indywidualnym, małym i mikro przedsiębiorstwom usługi z zakresu finansów. Oferta banku dostępna jest w jego placówkach oraz w punktach mieszczących się w oddziałach Poczty Polskiej. Bank Pocztowy istnieje od 1990 roku. Instytucję założono w Bydgoszczy, w celu reaktywowania polskiej bankowości pocztowej. Bank Pocztowy posiada około 4600 placówek w całej Polsce, w tym prawie 800:

– odpowiedzialnych tylko za sprzedaż produktów i usług finansowych
– mikrooddziałów
– pocztowych stref finansowych.

Ponadto głównym udziałowcem instytucji jest Poczta Polska, posiadająca blisko 75% akcji. Drugim udziałowcem, posiadającym 25% akcji, jest największy bank w Polsce – PKO BP.


źródło: https://media.pocztowy.pl/pr/690752/kredyt-na-raz-w-banku-pocztowym-start-kampanii-marketingowej-z-adamem-malyszem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile kosztuje olej opałowy?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
27 czerwca 2019

Ile kosztuje olej opałowy?

Bank Spółdzielczy w Lubartowie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 września 2019

Bank Spółdzielczy w Lubartowie sesje przychodzące i wychodzące

Kredyt hipoteczny Krotoszyn
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
08 września 2017

Kredyt hipoteczny Krotoszyn

Prawo do przerwy w pracy – kiedy obowiązuje?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
13 września 2019

Prawo do przerwy w pracy – kiedy obowiązuje?

BNP Paribas oddziały w Jędrzejowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Jędrzejowie

Pożyczka przez Internet Saldo.pl
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
30 grudnia 2014

Pożyczka przez Internet Saldo.pl

Porównaj