Alior Bank z nagrodami Złoty Bankier

Alior Bank z nagrodami Złoty Bankier

author
Patryk Byczek
28 czerwca 2020

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym, że w tegorocznej, jedenastej edycji plebiscytu „Złoty Bankier” instytucja dwa razy zajęła miejsce na podium. Bank zajął pierwsze miejsce w kategorii „Kredyt gotówkowy” oraz drugie miejsce w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”.

Pierwsza nagroda za pierwsze miejsce w kategorii „Kredyt gotówkowy” jest wynikiem dwustopniowego procesu, w którym udział wzięli Internauci oraz redakcja serwisu Puls Biznesu oraz Bankier.pl, przy współpracy z Kantar.TNS i Obserwatorium.

Dobry produkt kredytowy to taki, który daje klientowi przekonanie, że wybrał najbardziej atrakcyjną ofertę, dopasowaną do jego indywidulanych potrzeb. Obecnie stworzenie takiego produktu nie jest proste, gdyż wymagania nie kończą się na niskiej cenie – konsumenci oczekują sprawnego procesu zakupowego i obsługi posprzedażowej na najwyższym poziomie. Otrzymane wyróżnienie to źródło ogromnej satysfakcji i dowód, że jakość oferowanych usług i rozwiązań Alior Banku spełnia najwyższe standardy rynku.

– mówił cytowany w komunikacie Paweł Kapias, dyrektor Działu Kredytów Niezabezpieczonych w Alior Banku.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Druga nagroda to drugie miejsce na podium w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”. Alior Bank otrzymał tę nagrodę również w 2018 roku za Kantor Walutowy. To wyróżnienie jest nagrodą specjalną, do której wyłania się laureatów na podstawie dwumiesięcznych wyników audytu bezpieczeństwa systemów bankowości internetowej i mobilnej. Jednocześnie eksperci od cyberbezpieczeństwa przeprowadzają testy stabilności serwerów bankowych oraz wszelkich zabezpieczeń. Testy te pozwalają na sprawdzenie działania bankowości cyfrowej oraz zweryfikowanie zgodności funkcjonowania systemów banku z najlepszymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa.

Ranking Złoty Bankier jest największym w kraju projektem badawczym mierzącym poziom obsługi bankowej, jakość produktów, komunikacji reklamowej oraz społecznego zaangażowania banków. Organizatorami projektu są serwis Bankier.pl oraz Puls Biznesu. Partnerami merytorycznymi są Obserwatorium.biz oraz Kantar Polska.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2020-06-24-alior-bank-dwukrotnym-laureatem-rankingu-z-oty-bankier.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Nysa
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
14 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Nysa

Kredyt gotówkowy Zamość
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Zamość

Santander ostrzega przed telefonami od oszustów
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
01 maja 2020

Santander ostrzega przed telefonami od oszustów

Milionowe kary dla inwestorów z Copernicus
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
24 listopada 2019

Milionowe kary dla inwestorów z Copernicus

SKOK Chmielewskiego Puławy
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
25 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Puławy

Duże zmiany w bankowości elektronicznej Alior Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 listopada 2019

Duże zmiany w bankowości elektronicznej Alior Banku

Porównaj