Aplikacja mobilna Pekao dostępna w Huawei AppGallery

Aplikacja mobilna Pekao dostępna w Huawei AppGallery

author
17 lipca 2020

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o tym, że aplikacja mobilna instytucji – PeoPay – jest już dostępna w Huawei AppGallery. Aplikacja PeoPay finalnie będzie zintegrowana z Huawei Mobile Services, dzięki czemu będzie dostępna na najnowszych urządzeniach mobilnej tejże marki.

Posiadacze i Użytkownicy aplikacji mobilnej PeoPay na swoich urządzeniach marki Huawei będą również mogli korzystać z promocji dostępnych w Banku. Aplikacja mobilna Pekao na urządzeniach marki Huawei jest obecnie dostępna w Google Mobile Services. Kolejnym kroki będzie całkowita integracja PeoPay z autorskim ekosystemem firmy – Huawei Mobile Services. Dzięki temu z AppGallery aplikację bedą mogli pobierać także Użytkownicy posiadający najnowsze urządzenia oparte o ekosystem HMS.

Bank Pekao, jedna z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, dołącza do AppGallery – to kolejny powód do dumy dla nas i potwierdzenie naszych dążeń do ciągłego udoskonalania oferty AppGallery. Już wkrótce, po pełnej integracji aplikacji z HMS, również użytkownicy naszych najnowszych smartfonów i tabletów Huawei będą mogli korzystać z możliwości, jakie oferuje aplikacja PeoPay.

– mówił cytowany w komunikacie Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Użytkownicy smartfonów i tabletów marki Huawei mogą skorzystać z promocji skierowanej do nowych Klientów Banku Pekao, w której mogą otrzymać 100 złotych premii w zamian za założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium na selfie z poziomu aplikacji PeoPay. Promocja dotyczy również oprocentowania:

– Konta Oszczędnościowego: 2% w skali roku przez 4 miesiące dla kwoty do 20 000 złotych,
– Konta Oszczędnościowego Premium: 1,5% w skali roku przez 4 miesiące dla kwoty do 100 000 złotych.

W Huawei AppGallery można naleźć prawie 1000 polskich aplikacji. W każdym miesiącu ze sklepu korzysta ponad 390 000 aktywnych Użytkowników na całym świecie. Sklep należy do ekosystemu Huawei Mobile Services, do którego należą również takie usługi, jak:

– Chmura,
– Motywy,
– Przeglądarka.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/541033/bank-pekao-dolacza-do-huawei-appgallery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak kupić kartę podarunkową Microsoft w PKO BP?
Bez kategorii
author
25 kwietnia 2019

Jak kupić kartę podarunkową Microsoft w PKO BP?

Kredyt samochodowy Krosno
Kredyty miasta
author
21 listopada 2017

Kredyt samochodowy Krosno

ING Bank Śląski zmieni nazwę na ING Polska?
Bez kategorii
author
03 listopada 2019

ING Bank Śląski zmieni nazwę na ING Polska?

Polacy marzą o pracy z domu
Wpisy
author
15 czerwca 2018

Polacy marzą o pracy z domu

Veturilo – bonus 10 zł od VISA
Wpisy
author
25 czerwca 2018

Veturilo – bonus 10 zł od VISA