Aplikacja mobilna Pekao dostępna w Huawei AppGallery

Aplikacja mobilna Pekao dostępna w Huawei AppGallery

author
Patryk Byczek
17 lipca 2020

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o tym, że aplikacja mobilna instytucji – PeoPay – jest już dostępna w Huawei AppGallery. Aplikacja PeoPay finalnie będzie zintegrowana z Huawei Mobile Services, dzięki czemu będzie dostępna na najnowszych urządzeniach mobilnej tejże marki.

Posiadacze i Użytkownicy aplikacji mobilnej PeoPay na swoich urządzeniach marki Huawei będą również mogli korzystać z promocji dostępnych w Banku. Aplikacja mobilna Pekao na urządzeniach marki Huawei jest obecnie dostępna w Google Mobile Services. Kolejnym kroki będzie całkowita integracja PeoPay z autorskim ekosystemem firmy – Huawei Mobile Services. Dzięki temu z AppGallery aplikację bedą mogli pobierać także Użytkownicy posiadający najnowsze urządzenia oparte o ekosystem HMS.

Bank Pekao, jedna z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, dołącza do AppGallery – to kolejny powód do dumy dla nas i potwierdzenie naszych dążeń do ciągłego udoskonalania oferty AppGallery. Już wkrótce, po pełnej integracji aplikacji z HMS, również użytkownicy naszych najnowszych smartfonów i tabletów Huawei będą mogli korzystać z możliwości, jakie oferuje aplikacja PeoPay.

– mówił cytowany w komunikacie Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Użytkownicy smartfonów i tabletów marki Huawei mogą skorzystać z promocji skierowanej do nowych Klientów Banku Pekao, w której mogą otrzymać 100 złotych premii w zamian za założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium na selfie z poziomu aplikacji PeoPay. Promocja dotyczy również oprocentowania:

– Konta Oszczędnościowego: 2% w skali roku przez 4 miesiące dla kwoty do 20 000 złotych,
– Konta Oszczędnościowego Premium: 1,5% w skali roku przez 4 miesiące dla kwoty do 100 000 złotych.

W Huawei AppGallery można naleźć prawie 1000 polskich aplikacji. W każdym miesiącu ze sklepu korzysta ponad 390 000 aktywnych Użytkowników na całym świecie. Sklep należy do ekosystemu Huawei Mobile Services, do którego należą również takie usługi, jak:

– Chmura,
– Motywy,
– Przeglądarka.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/541033/bank-pekao-dolacza-do-huawei-appgallery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Sprzedaż zajętej ruchomości
Porady
autor wpisu
m_szydlowski
22 stycznia 2013

Sprzedaż zajętej ruchomości

Bank Pekao w Limanowej
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 lipca 2019

Bank Pekao w Limanowej

Pożyczki bez BIK Legionowo
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Pożyczki bez BIK Legionowo

Promocja: „Bonus za wynagrodzenie” w EnveloBanku
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
04 września 2018

Promocja: „Bonus za wynagrodzenie” w EnveloBanku

Bank Pekao w Olkuszu
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 lipca 2019

Bank Pekao w Olkuszu

Akcja zaprojektuj polski paszport
Blog
author
Aneta Jankowska
10 sierpnia 2017

Akcja zaprojektuj polski paszport

Porównaj