Aplikacja Santander mobile coraz popularniejsza

Aplikacja Santander mobile coraz popularniejsza

author
29 września 2021

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym, że z bankowości elektronicznej Santander korzysta już ponad 2 800 000 osób. Samych Użytkowników bankowości mobilnej jest obecnie ponad 2 000 000, a ich liczba regularnie i szybko wzrasta. Santander Bank Polska chcąc ułatwić załatwianie codziennych spraw swoim Klientom, wdrożył do swojej oferty na przestrzeni ostatnich dwóch lat mnóstwo przydatnych funkcji i usług. Sprawdzamy szczegóły.

Oferta online Santander Bank Polska ciągle się poszerza, a założenie konta bez wizyty w oddziale, czy podpisanie umowy przez Internet to tylko nieliczne przykłady tego, co Klienci mogą załatwić z poziomu bankowości internetowej i mobilnej. Wprowadzane nowości mają jedno zadanie: uprościć Klientom bankowanie online.

Ogromne zmiany w bankowości online

Bardzo dużą i głośną zmianą było wprowadzenie możliwości założenia konta bez odwiedzania oddziału banku – mowa tutaj o zakładaniu rachunku metodą na selfie. Klienci sami mogą wybrać formę weryfikacji tożsamości:
– rozmowa wideo z pracownikiem banku,
– wysłanie swojego zdjęcia oraz zdjęcia dowodu osobistego.
Również na etapie podpisywania umowy o konto Klient nigdzie nie musi jechać, ponieważ to do Klienta może przyjechać kurier z tabletem, na którym składa się podpis na elektronicznej umowie.

W aplikacji nie tylko bank

Santander Bank Polska podkreśla, że w aplikacji Klienci znajdą usługi pozabankowe. Chodzi tutaj o między innymi usługę Autopay, która pozwala na automatyczne płatności za przejazdy autostradami. Mowa również o dostępie do poczty kwiatowej, sklepu z biletami na wydarzenia oraz komunikację miejską, zamawianiu iTaxi, czy nawet opłat za parkingi w wybranych miastach.

Zależy nam, żeby aplikacja, z której korzystają nasi klienci dawała im jak najwięcej możliwości. Dzięki wprowadzeniu w niej dodatkowych usług, takich jak Autopay, czy sprzedaż biletów komunikacji miejskiej, ułatwiamy użytkownikom Santander mobile codzienne sprawy.

– mówił cytowany w komunikacie Piotr Hibner dyrektor Obszaru Santander Digital w Santander Bank Polska.

Klienci z opieką medyczną

Należy również wspomnieć, że Santander Bank Polska wdrożył usługę pozwalającą na wygodne e-konsultacje medyczne 24/7. Mowa o pakiecie Telemedi.co, dzięki któremu Klienci mogą zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny w wygodny sposób. Konsultacje mogą być prowadzone według preferencji Użytkownika:
– przez telefon,
– przez wideo,
– za pomocą czatu.
W skład pakietu wchodząnielimitowane e-konsultacje u lekarza internisty (lub pediatry), 3 konsultacje u lekarza specjalisty w okresie trwania umowy (6 miesięcy), wygodne e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia lekarskie. Usługi dostępna jest dla posiadaczy Konta Jakie Chcę lub konta Select w Santander Bank Polska. Szczegóły oferty są dostępne na Stonie: https://www.santander.pl/programy-lojalnosciowe/telemedico?santag-promo.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.
Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.
W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/697143/coraz-wygodniej-z-aplikacja-santander-bank-polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia geolog?
Bez kategorii
author
23 września 2019

Ile zarabia geolog?

Pożyczka Ratalska.pl
Firmy pożyczkowe
author
29 stycznia 2018

Pożyczka Ratalska.pl

Rkantor.com – nowy kantor od Raiffeisena
Wpisy
author
23 września 2015

Rkantor.com – nowy kantor od Raiffeisena

MŚP i korporacje w Banku Pekao z przelewem na telefon
Bez kategorii
author
01 marca 2021

MŚP i korporacje w Banku Pekao z przelewem na telefon

iPKO z nowym udogodnieniem
Bez kategorii
author
26 maja 2021

iPKO z nowym udogodnieniem

Netflix – opinie
Bez kategorii
author
28 października 2020

Netflix – opinie