zadluzenia.com
zamknij

Vivus.pl nagrodzony za przejrzystość

Firma pożyczkowa Vivus Finance uzyskała tytuł "Najlepszy Partner w Biznesie", który jest przyznawany przez magazyn "Home&Market". Vivus został wyróżniony między innymi za udział w tworzeniu Związku Firm Pożyczkowych.

 

Do nagrody w kategorii "Usługi pożyczkowe" nominowane były także inne firmy pożyczkowe: Wonga oraz Provident.

 

- Tytuł „Najlepszy Partner w Biznesie” jest dla nas satysfakcją nie tylko dlatego, że potwierdza nowoczesność naszej oferty. My faktycznie staramy się być najlepszym partnerem, dbającym o jasne reguły i przejrzyste zasady udzielania pożyczek– mówi prezes zarządu Vivus Finance Loukas Notopoulos.

 

– Internet jest doskonałym medium dla naszych klientów. Oferta jest przedstawiona w jasny i przejrzysty sposób, a pożyczkobiorca z pomocą suwaków na stronie internetowej sam reguluje jej parametry. Doceniana jest również nasza szybkość – po pomyślnej weryfikacji osoby ubiegającej się o pożyczkę pieniądze w 15 minut znajdują się na koncie.

 

Vivus jest jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowych, który jest stowarzyszeniem firm pożyczkowych. Członkami ZFP są firmy udzielające pożyczek pozabankowych. Obecnie do Związku należą: 

 

- Vivus Finance

- Net Credit

- Kredito24

- SMS365

- Lendon.pl

- SmsBanq

- VIA SMS

- MiniCredit

- Pożyczkomat.pl

 

Vivus jest jednym z liderów wśród podmiotów udzielających pożyczek pozabankowych. Firma udziela ponad 2000 pożyczek dziennie. Klientami są głównie osoby młode, średnia wieku wynosi zaledwie 29 lat. 

 

Największym zainteresowaniem cieszy się pierwsza pożyczka do 1200 zł, która jest całkowicie darmowa. Klient po miesiącu oddaje dokładnie taką kwotę jak pożyczł. Wniosek można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek
 
 
Skomentuj artykuł
captcha
~M.

Super! Wiem że news z daaaawna ale i tak do dziś aktualne! Vivus jest polską firmą?   Odpowiedź