zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit w Białymstoku

PROFI CREDIT BIAŁYSTOK

 

Jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce jest Profi Credit. Maksymalna kwota pożyczki możliwa do uzyskania to 25 000 złotych. Sprawdziliśmy dane placówki w Białymstoku.

 

Firma ofertuje pożyczki ratalne. Profi jest członkiem międzynarodowej organizacji finansowej Profireal Group.

 

Polscy Klienci mogą uzyskać do 25 000 złotych pożyczki z okresem spłaty do 36 miesięcy. O pożyczkę wnioskować mogą osoby uzyskujące stały dochód, przedsiębiorcy oraz emeryci i renciści.

 

Jedna z dostępnych placówek znajduje się w Białymstoku.

 

Adres Profi Credit w Białymstoku:

ul. Piękna 2 II p
15-002 Białystok

 

Skontaktuj się

 

Mapa dojazdu:

 

 

Telefon: (85) 663 25 41

 

OFERTA PROFI CREDIT W BIAŁYMSTOKU

 

Od 11 marca 2016 pożyczki w Profi Credit są znacznie tańsze. To efekt zmiany przepisów dotyczących maksymalnych kosztów pożyczki. Więcej o firmie znajdziesz  w tym miejscu.

 

Pożyczki Profi Credit w Białymstoku

 • Kwota pożyczki: od 500 do 25 000 zł
 • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
 • Do 9000 zł także na oświadczenie
 • Oferta także dla przedsiębiorców
 • Minimum formalności
 • Elastyczne podejście do Klienta
 • Koszt pożyczki: RRSO 89,93%
Złóż wniosek

 

OPINIE O PROFI CREDIT

 

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

 

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty - z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

 

Jedno jest pewne - o produkty Profi Credit wnioskują najczęściej osoby mniej zamożne, z negatywną historią kredytową. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub wybrane pożyczki pozabankowe bez zabezpieczeń.

 


Profi Credit a BIK

 

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Czy Profi Credit faktycznie nie weryfikuje Klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) ? Niestety nie mamy bliższych informacji.

 

Jedno jest pewne - firma pożyczkowa sprawdza czy Klient ma stałe dochody - przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z rachunku bankowego.

 


Profi Credit - pożyczka z komornikiem ?

 

Wiele osób z komornikiem sądowym zastanawia się czy Profi Credit udzieli im pożyczki. Również nie mamy bliższych informacji. Decyzja pożyczkowa każdorazowo zależy od indywidualnej sytuacji Klienta. Pożyczki z komornikiem dostępne są w:

 

Rapida Money - do 25 000 zł

Feniko.pl - pożyczki 1000 zł na 4 raty

lendOn - darmowa pożyczka do 2500 zł

Fundusz Korona - do 10 000 zł

 


Profi Credit windykacja

 

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.

 


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

 

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.

 


Profi Credit Panel Klienta

 

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

 

 • stan umowy
 • harmonogram spłaty pożyczki
 • kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
 • dane kontaktowe Profi Credit
 • oferty specjalne i promocje.

 

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego. 

 


Centrala PROFI CREDIT

 

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała


NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

 

Infolinia: 801 700 999
e-mail: [email protected]

 

INFORMACJE PRAWNE

 

RRSO 89,93 %
 
Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) - 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja - 3 971 zł, oprocentowanie - 1 592 zł, "Twój Pakiet" - 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej klienta.

 

NASZA OCENA: 7/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~Marta

Warto u nich brać pożyczkę. Można im zaufać w 100%. Nie miałam żadnych problemów z uzyskaniem pożyczki na dowód.   Odpowiedź

~ds

lubię to :)   Odpowiedź

~bergmann

Udzielają ożyczek praktycznie wszystkim. Możesz mieć dług na milion dolarów i ciało teściowej w szafie a i tak dostaniesz od nich pożyczkę na bardzo wysoki procent którą z dużym prawdopodobieństwem nigdy ci się nie uda spłacić. ja odradzam   Odpowiedź

~truskawa

a sorry, źle doczytałem. No tak, STAŁY DOCHÓd trzeba mieć a dotychczasowe podknięcia w spłacaniu długów, BIK nie są aż tak ważne   Odpowiedź

~truskawa

kawelin no właśnie osoby zadłużone i z zajęciem komorniczym praktycznie nigdzie indziej jak w profi credit nie dostaną pożyczki...   Odpowiedź

~irek

~cinek, bez przesady. Sam chciał tej pożyczki, wątpię żeby ktoś przed nim ukrywał ile będzie miał do spłacenia. Kontrowersja z profi credit jest taka, że są bardzo bardzo drodzy. Ale jednocześnie udzielają pożyczek osobom, które w wielu innych miejscach słyszą tylko odmowę   Odpowiedź

~cinek

masakrycznie drogo, kumpel pożyczył 2000 na rok i zwrócił ponad 4500 !!!   Odpowiedź

~kawelin

rzekomo w profi credit łatwo dostać pożyczkę, nie mają wglądu do bik, ale pamiętajcie, że i tak osoby zadłużone, z zajęciem komorniczym i bez stałego dochodu nie otrzymają u nich pożyczki.   Odpowiedź