zadluzenia.com
zamknij

Amazon od października w Polsce ?

Amazon jest największym sklepem internetowym na świecie. Według nieoficjalnych informacji ma wejść również do Polski. 

 

 

W trakcie kilku tygodni Amazon ma pojawić się także w naszym kraju. Tak przynajmniej podaje portal InnPoland, który powołuje się na własnych informatorów. Twierdzi, że już niedługo Amazon uruchomi polską wersję swojego sklepu. 

 

Amazon już w październiku ?

 

Jak podają informatorzy portalu, Polacy będą mogli skorzystać z usług sklepu jeszcze w październiku. Co wskazuje na to, że te informacje wkrótce się potwierdzą? Do porównywarki cen Ceneo.pl trafiło 164 tys. towarów z Amazona, co może być istotną wskazówką. Trzeba jednak pamiętać o tym, że Ceneo należy do grupy Allegro. Co więcej, uruchomiono polskojęzyczną wersję aplikacji mobilnej sklepu, o czym niedawno poinformowała amerykańska firma.

 

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla urządzeń z systemem Android (w usłudze Google Play pod nazwą „Amazon Shopping”) oraz iOS (w App Store pod nazwą „Amazon”). Po zalogowaniu automatycznie przypisuje polskich użytkowników do serwisu Amazon.de.

 

Co ciekawe, Amazon posiada kilka centrów logistycznych w Polsce. Aktualnie obsługują one głównie zamówienia dla mieszkańców Europy Zachodniej. 

 

Rzecznik prasowy sklepu, Marzena Więckowska, informuje, że firma jest bardzo zadowolona z dotychczasowej obecności Amazon w Polsce i planuje dalszy rozwój inwestycji oraz usług dla klientów w kraju. 

 

Plusy pojawienia się sklepu nad Wisłą

 

Amazon ma wiele zalet - często oferuje darmową wysyłkę, a najważniejszym aspektem dla sklepu jest terminowość doręczania przesyłek. Amazon zbiera dobre opinie i często jest chwalony za poziom obsługi klienta. Program Amazon Prime to kolejny atut sieci. Sklep oferuje swoim klientom dostęp do bazy filmów i seriali oraz innych promocji. 

 

Brak oficjalnego komentarza

 

Amazon nie komentuje nieoficjalnych informacji, bo nie pozwala na to polityka informacyjna firmy. Nie przewiduje ona jakichkolwiek komentarzy dotyczących inwestycji czy nowości przed ich wprowadzeniem. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY