zadluzenia.com
zamknij

Bank SMART znika z rynku

 

nest Bank lub nestusbank – to prawdopodobnie nowa nazwa internetowego banku, który zastąpi dotychczasowe marki SMART Bank i BIZ Bank. Wszystkie szczegóły i nową ofertę poznamy na początku września.

 

SMART i BIZ Bank istnieją na rynku od dwóch lat. Oferta skierowana była do Klienta detalicznego (SMART Bank) oraz biznesowego (BIZ Bank). Właścicielem obu marek jest FM Bank PBP, który wkrótce przedstawi nową strategię „banku bliskiego rodzinie”.

 

Jedna z ważniejszych zmian dotyczy placówek bankowych – do tej pory SMART Bank pozycjonował się jako internetowy bank bez własnych oddziałów. Według informacji medialnych, nowy bank ma wdrożyć „niespotykany dotąd model placówek”, których będzie aż 350 (50 placówek własnych i 300 na zasadzie franczyzy).

 

Aktualizacja: FM Bank ujawnił, że nowy Bank wystartuje pod nazwą Nest Bank

 

Jak poinformował Bartosz Chytła, wiceprezes zarządu FM Bank PBP, w ofercie banku nadal znajdziemy bezpłatne konto osobiste bez spełniania jakichkolwiek warunków. Prawdopodobnie dostępny będzie również kredyt online, dostępny bez wychodzenia z domu.

 

O planowanych zmianach dotychczasowi Klienci zostaną poinformowani listownie.

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~f

Tytul rodem z Onet, żenada.   Odpowiedź

~hendrix

swoją drogą to smart bank to dużo lepsza nazwa... nest czyli gniazdo? nie bardzo mi to pasuje   Odpowiedź

~WashingtonWizard

aaaaaa czyli nie tyle znika co się przemianowuje. Już się bałem bo to akurat bardzo dobry bank, dość mały ale w tej kameralności jest ich siła. Mają bardzo dobre konto osobiste   Odpowiedź