Marzec i kwiecień bieżącego roku to czas akcji promocyjnej w serwisie Allegro. Każdy, kto zamówi jakikolwiek przedmiot z kategorii Zabawki dziecięce i Rowery, Moda oraz Dom i Ogród, darmową przesyłkę otrzyma w prezencie.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 05.03.2018
Udostępnij:

Akcja dotyczy zamówień z odbiorem osobistym w jednym z siedmiu tysięcy punktów na terenie całej Polski. Wybrane placówki, w których będzie można odebrać zamówioną przesyłkę to: 
 

  • stacje Orlen,

  • kioski RUCH-u,

  • sklepy Żabka,

  • punkty Poczty Polskiej.


źródło grafiki: https://allegro.pl/zobacz/darmowa-dostawa

Start akcji
 

Promocja na darmową dostawę dotyczy poszczególnych kategorii. Czas startu akcji też odnosi się do poszczególnych kategorii:
 

1) Darmowa dostawa w kategorii Moda, Obuwie i Odzież dziecięca trwała od 2 do 4 marca bieżącego roku i będzie wznawiana w każdy weekend do 2 kwietnia bieżącego roku. Darmowa przesyłka będzie dotyczyła tych Klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 40 złotych
 

2) Darmowa dostawa w kategorii Zabawki dziecięce, Rowery oraz Dom i Ogród zacznie się 6 marca, a zakończy 18 marca bieżącego roku. Następnie akcja zostanie wznowiona 2 kwietnia i tym razem potrwa 3 tygodnie. Darmowa przesyłka będzie dotyczyła tych Klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych


źródło grafiki: https://allegro.pl/kampania/wiosna

Jak zamawiać ?

Aby skorzystać z promocji największego portalu aukcyjnego w Polsce, trzeba przede wszystkim zamówić interesujący nas przedmiot. Wybierając formę przesyłki należy posłużyć się opcją "Paczka w RUCH-u" lub "Odbiór w punkcie". O dostarczeniu przesyłki do wybranego punktu zostaniemy powiadomieni wiadomością SMS, w której zawarte będą informacje o numerze paczki i kodzie odbioru. Dodatkowo dopisany będzie adres, w którym znajduje się nasza należność. Oferty objęte promocją będą specjalnie oznaczone.
 

Komentarze