Według rankingu „World’s Best Consumer Digital Banks In Central & Eastern Europe 2018”, który zorganizował amerykański magazyn Global Finance, Citi Handlowy otrzymał tytuł najlepszego banku cyfrowego w Polsce.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 04.09.2018
Udostępnij:

Nagroda została przydzielona ze względu na usługi bankowości elektronicznej, skierowane do Klientów detalicznych banku, których jakość okazała się być najwyższa. W ciągu 6 pierwszych miesięcy roku bieżącego, liczba Klientów banku, którzy zdecydowali się korzystać z bankowości mobilnej, wzrosła o 32%.


 

Sukces banku
 

W drodze po najwyższy tytuł, oceniane są następujące czynniki:
 

  • szeroka gama produktów dostępnych w kanałach zdalnych,
  • kompleksowa obsługa Klientów w sferze online,
  • konsekwentne realizowanie strategii digitalizacji klientów,
  • funkcjonalność rozwiązań mobilnych i internetowych w zakresie user experience.

Zwycięskie instytucje finansowe w konkretnym kraju zostały wybrane przez dziennikarzy Global Finance. Wsparcia udzielali im eksperci z Infosys, który obecnie jest jednym ze światowych przewodników w zakresie nowych technologii, outsourcingu i consultingu.


 

Serwis transakcyjny online
 

Zaktualizowana i odnowiona wersja serwisu została oddana du użytku w 2017 roku. Platforma została z wykorzystaniem metodologii „agile”. Charakteryzuje się ona automatycznym dopasowaniem strony do rozmiaru okna przeglądarki i nowoczesnym designem. Instytucja wciąż rozwija bankowość mobilną i to właśnie dlatego Klienci coraz chętniej zaczynają z niej korzystać. Bank umożliwił Klientom logowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe Google Pay, przełączanie kart między rachunkami bankowymi oraz możliwość zlecania różnego typu przelewów. Ponadto Klienci z poziomu aplikacji mobilnej mogą wnioskować także o kredyt.


 

Komentarze