zadluzenia.com
zamknij

Darmowe wpłatomaty w Nest Banku

Nest Bank wprowadza nowe usługi, które mają ułatwić codzienne korzystanie z produktów banku. Klienci mogą teraz między innymi bez opłat korzystać z wpłatomatów sieci Euronet i stosować dodatkowe zabezpieczenie transakcji kartą w Internecie.

 

Wpłatomatów sieci Euronet w Polsce jest ponad 2500. Co ważne, akceptowane są wszystkie polskie nominały banknotów i nie ma limitów kwotowych dla poszczególnych transakcji. Klienci Nest Banku mogą wielokrotnie wpłacać pieniądze w urządzeniach bez żadnych opłat.  

 

 

Wpłaty za 0 zł
 
Dyrektor zarządzający Obszarem Bankowości Przedsiębiorstw i Finansowania w Nest Banku Agnieszka Porębska-Kość stwierdza, że wpłatomaty są wygodną i atrakcyjną kosztowo alternatywą dla przedsiębiorców, którzy otrzymują płatności w gotówce.  

 

Zamiast wizyt w oddziale banku, przedsiębiorca może dokonywać wpłat w dogodnym dla niego miejscu i czasie, przez całą dobę i 7 dni w tygodniu, używając do tego celu karty wydanej do rachunku. Oczywiście, z wpłatomatów mogą korzystać również klienci indywidualni - dodaje.
 
Kwota, która wpłacamy jest księgowana na rachunku posiadacza karty w dniu wpłaty. Zazwyczaj odbywa się to w ciągu jednej godziny. Wyjątkiem są wpłaty dokonane po godzinie 20.00. Wówczas mogą one zostać zaksięgowane następnego dnia. 
 
Więcej nowości - standard 3D Secure
 
Nest Bank wprowadza standard 3D Secure dla transakcji kartami w Internecie. To dodatkowe zabezpieczenie z kategorii tak zwanych silnych uwierzytelnień klienta, które jest zalecane przez Komisję Nadzoru Finansowego, zgodnie z wytycznymi Europejskiego Banku Centralnego. Usługą 3D Secure objęte są wszystkie karty płatnicze wydane przez Nest Bank. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami

 

Kupując w Internecie, na stronach korzystających z zabezpieczenia 3D Secure, klient wybiera opcję płatności kartą i po podaniu danych, czyli numeru karty, daty jej ważności i kodu CVV, jest przekierowywany na dedykowaną stronę, gdzie proszony jest o wpisanie hasła jednorazowego, otrzymanego od banku SMSem – tłumaczy Agnieszka Porębska-Kość.
 
Dodatkowa opłata 

 

Bank wprowadza również dodatkową opłatę dla zapytań kierowanych do Centralnej informacji o rachunkach przez uprawnione podmioty, inne niż wymienione w art. 92b,a ust. 1 ustawy Prawo Bankowe, w wysokości 30 zł. Nest Bank zaznacza jednocześnie, że ta opłata nie dotyczy klientów i innych osób wymienionych w art. 92b,a ust. 1 ustawy Prawo Bankowe. Dla nich ta opłata nadal będzie wynosiła 5 zł.

 

Nowe usługi weszły w życie w poniedziałek 19 grudnia 2016 r. 

Skomentuj artykuł
captcha
~Bankier

Nest Konto z Tobą na straży domowego budżetu 0 zł za założenie i prowadzenie konta 0 zł za internetowe przelewy Elixir 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce Załóż konto z linku poniżej przez internet http://mmikolajczuk.ebrokerpartner.pl/short/42c5l   Odpowiedź