Darmowe wpłatomaty w Nest Banku

Darmowe wpłatomaty w Nest Banku

author
Aneta Jankowska
22 grudnia 2016
Nest Bank wprowadza nowe usługi, które mają ułatwić codzienne korzystanie z produktów banku. Klienci mogą teraz między innymi bez opłat korzystać z wpłatomatów sieci Euronet i stosować dodatkowe zabezpieczenie transakcji kartą w Internecie.

Wpłatomatów sieci Euronet w Polsce jest ponad 2500. Co ważne, akceptowane są wszystkie polskie nominały banknotów i nie ma limitów kwotowych dla poszczególnych transakcji. Klienci Nest Banku mogą wielokrotnie wpłacać pieniądze w urządzeniach bez żadnych opłat.  

Wpłaty za 0 zł
 
Dyrektor zarządzający Obszarem Bankowości Przedsiębiorstw i Finansowania w Nest Banku Agnieszka Porębska-Kość stwierdza, że wpłatomaty są wygodną i atrakcyjną kosztowo alternatywą dla przedsiębiorców, którzy otrzymują płatności w gotówce.  

Zamiast wizyt w oddziale banku, przedsiębiorca może dokonywać wpłat w dogodnym dla niego miejscu i czasie, przez całą dobę i 7 dni w tygodniu, używając do tego celu karty wydanej do rachunku. Oczywiście, z wpłatomatów mogą korzystać również klienci indywidualni – dodaje.
 
Kwota, która wpłacamy jest księgowana na rachunku posiadacza karty w dniu wpłaty. Zazwyczaj odbywa się to w ciągu jednej godziny. Wyjątkiem są wpłaty dokonane po godzinie 20.00. Wówczas mogą one zostać zaksięgowane następnego dnia. 
 
Więcej nowości – standard 3D Secure
 
Nest Bank wprowadza standard 3D Secure dla transakcji kartami w Internecie. To dodatkowe zabezpieczenie z kategorii tak zwanych silnych uwierzytelnień klienta, które jest zalecane przez Komisję Nadzoru Finansowego, zgodnie z wytycznymi Europejskiego Banku Centralnego. Usługą 3D Secure objęte są wszystkie karty płatnicze wydane przez Nest Bank. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami

Kupując w Internecie, na stronach korzystających z zabezpieczenia 3D Secure, klient wybiera opcję płatności kartą i po podaniu danych, czyli numeru karty, daty jej ważności i kodu CVV, jest przekierowywany na dedykowaną stronę, gdzie proszony jest o wpisanie hasła jednorazowego, otrzymanego od banku SMSem – tłumaczy Agnieszka Porębska-Kość.
 
Dodatkowa opłata 

Bank wprowadza również dodatkową opłatę dla zapytań kierowanych do Centralnej informacji o rachunkach przez uprawnione podmioty, inne niż wymienione w art. 92b,a ust. 1 ustawy Prawo Bankowe, w wysokości 30 zł. Nest Bank zaznacza jednocześnie, że ta opłata nie dotyczy klientów i innych osób wymienionych w art. 92b,a ust. 1 ustawy Prawo Bankowe. Dla nich ta opłata nadal będzie wynosiła 5 zł.

Nowe usługi weszły w życie w poniedziałek 19 grudnia 2016 r. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Bankier
Bankier
2018-01-31 19:18:41

Nest Konto z Tobą na straży domowego budżetu 0 zł za założenie i prowadzenie konta 0 zł za internetowe przelewy Elixir 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce Załóż konto z linku poniżej przez internet http://mmikolajczuk.ebrokerpartner.pl/short/42c5l

Podobne artykuły

Pożyczka błyskawiczna w Eurobanku
Banki
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
17 kwietnia 2018

Pożyczka błyskawiczna w Eurobanku

Kredyt samochodowy Pabianice
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
14 listopada 2017

Kredyt samochodowy Pabianice

BNP Paribas kontakt infolinia
Banki
author
Dominika Sobieraj
07 marca 2019

BNP Paribas kontakt infolinia

Lombardy w Tarnowskich Górach
Lombardy
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2023

Lombardy w Tarnowskich Górach

Promocja: „Cashback Samsung Galaxy S8/S8+. Edycja 2.0”
Aktualności
author
Patryk Byczek
02 października 2018

Promocja: „Cashback Samsung Galaxy S8/S8+. Edycja 2.0”

Santander Consumer Bank Dzierżoniów
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
24 lipca 2021

Santander Consumer Bank Dzierżoniów

Porównaj