Alior Bank zorganizował konkurs, który ma na celu popularyzację płatności za pomocą Android Pay. Konkurs TAPnij KASĘ w aplikacji Android Pay™ z Alior Bankiem trwa od 19 października 2017 r. od godz. 00:00 do 10 grudnia 2017 r. do godz. 23:59. 

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 02.11.2017
Udostępnij:


Konkurs przeprowadzany jest w mobilnej aplikacji Android Pay, która wykorzystuje mechanizm TAP X. Konkurs polega na wykonaniu jak największej liczby transakcji – czyli tapnięć. Różne transakcje zapewniają różną liczbę punktów. Zasady konkursu są proste – wygrywa ten, który zbierze tych punktów najwięcej. 

Alior Bank przygotował aż 80 nagród w wysokości 1000 zł.

W jaki sposób przyznawane są nagrody?

W każdym tygodniu nagrodę główną w wysokości 1000 zł otrzymuje 10 osób, które zebrały najwięcej punktów. Punkty przyznaje się w następujący sposób:
 

  • 1 punkt za transakcję w polskiej walucie na kwotę minimum 5 zł,

  • 3 punkty za transakcję w walucie obcej na kwotę minimum 1 dolar/euro/fun.

Punkty naliczane są za wszystkie transakcje dokonane za pomocą Android Pay oraz Kartami Alior Banku i Kantoru Walutowego. Ważne jest to, że w danym dniu naliczane są punkty tylko za pierwszą transakcję u danego sprzedawcy. 

50 zł za 5 tapnięć – dla nowych użytkowników Androida Pay™

Jest to oferta dla wszystkich, którzy po raz pierwszy skorzystają z płatności moblinych Android Pay. Każdy nowy użytkownik, który wykona poprawnie 5 transakcji, otrzyma 50 zł na powitanie! Co powinniśmy zrobić, aby skorzystać z oferty? 

1. Instalujemy aplikację Android Pay.
2. Dodajemy do aplikacji kartę Alior Banku. 
3. Akceptujemy regulamin konkursu, który potwierdzi naszą chęć wzięcia udziału w promocji. 
4. Wchodzimy w kartę konkursu lub – jeśli taka się nie pojawi – wpisujemy kod TAPNIJ50 w opcji "Wpisz kod promocyjny" w menu aplikacji i akceptujemy regulamin. 
5. Wykonujemy 5 transakcji na dowoloną kwotę kartą Alior Banku za pomocą Android Pay. 
6. Otrzymujemy nagrodę w wysokości 50 zł!


 

    Komentarze