W oficjalnym komunikacie mBank poinformował, że bank przekaże dodatkowe pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cała kwota została zebrana z miesięcznych prowizji i opłat wynikających z prowadzenia kont korporacyjnych.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 13.09.2018
Udostępnij:

O promocji „Rachunek na dwa serca” Klienci korporacyjni zostali wcześniej poinformowani. Bank przekazał firmom także wiadomość, która informowała o tym, że wszelkie opłaty i prowizje, wynikające z prowadzenia konta i korzystanie z dostępnych w nim narzędzi, zostaną przekazane na WOŚP. Można powiedzieć, że Klienci uzbierali łącznie 77 137 złotych i 63 grosze.

mBank i WOŚP

Warto wiedzieć, że do tej pory mBank nie był jednym z oficjalnych partnerów największego w Polsce wydarzenia charytatywnego. Instytucja dołączyła do „współpracowników” dopiero podczas dwudziestej szóstej edycji WOŚP. Pieniądze zostały przekazane na walkę noworodków z nowotworami. W edycjach poprzednich, bank biorąc udział w wydarzeniu, skupiał się np. na wyposażeniu lekarzy, cy całego szpitala.

Współpraca w przyszłości

mBank już poinformował o swojej podjętej decyzji mówiącej o tym, że każda wpłata, która będzie przeznaczona na WOŚP, zostanie podwojona przez bank. Finalnie bank wpłacił na rzecz wydarzenia nie 1 000 000 jak deklarował, a łącznie 7 000 000 złotych. Transakcja ta była najwyższą wpłatą jednorazową, które otrzymała Wielka Orkiestra.

mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym, którego oferta skierowana jest do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku są notowane na GPW od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce.

Komentarze