Prestiżowa nagroda Wektor 2017 została przyznana. Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej zdecydowali, że w tym roku trofeum powędruje do największej instytucji pożyczkowej w Polsce. Działający na rynku od 20 lat Provident Polska został wyróżniony między innymi za wieloletnie utrzymywanie pozycji lidera na rynku finansów osobistych oraz rozwój brażny.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 16.01.2018
Udostępnij:

Uroczysta gala miała miejsce 13 stycznia bieżącego roku w Warszawie. Nagrody przyznawano podmiotom oraz osobowościom, których wkład znacząco wpłynął na rozwój w danej dziedzinie przedsiębiorczości. Wśród laureatów znalazł się wyżej wymieniony Provident Polska, do którego trafiła statuetka za wyznaczanie najwyższych standardów w zakresie finansów.

Od lat jednym z najważniejszych filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie, dlatego cieszę się, że nasz wkład w budowanie wysokich standardów na rynku pożyczek pozabankowych został doceniony. Obecnie instytucje pożyczkowe w Polsce działają na uregulowanym rynku, który z jednej strony zapewnia finansowanie osobom mającym ograniczony dostęp do innych źródeł, z drugiej zaś daje klientom ochronę praw konsumenckich.” – relacjonuje prezes zarządu Provident Polska, Agnieszka Kłos.


źródło grafiki: http://pracodawcyrp.pl/nagrody/wektory

Provident Polska

Provident Polska jest największą instytucją pożyczkową w Polsce. Firma działa na rynku od 1997 roku. Była jedną z pierwszych firm pożyczkowych, które udzielały pożyczek w naszym kraju. Na rynku pożyczek pozabankowych firma jest niekwestionowanym liderem. Pozycja została wypracowana dwudziestoletnią działalnością na wielu płaszczyznach świata finansowego. 4 000 000 Polaków zaufało Providentowi i zdecydowało się skorzystać z usług oferowanych przez instytucję.

​Provident Polska na chwilę obecną zatrudnia prawie dwa tysiące osób oraz współpracuje z sześcioma tysiącami doradców Klienta. Statystyki pokazują, że to w większości kobiety tworzą tę firmę. Spośród wszystkim pracowników 60% miejsc zajmują kobiety. Dodatkowo połowę najważniejszych stanowisk w firmie zajmują Panie.

Nagrody Wektor 2017
 

Prestiżowe nagrody Wektor dzielą się na dwie kategorie. Wektory i Super Wektory są przyznawane wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów. 

  • Wektory – przyznawane autorom nowatorskich rozwiązań w zakresie gospodarki i życia społecznego oraz których działalność w różnych dziedzinach gospodarki jest godna naśladowania,

  • Super Wektory – przyznawane osobom, których innowacyjność, rozwój i działanie będzie miało pozytywne konsekwencje w przyszłości.
     

Laureaci

Wśród laureatów nagrody specjalnej znalazły się Telewizja Polsat oraz LUX MED Sp. z o.o., do których statuetki trafiły z okazji dwudziestopięciolecia działalności. Laureatem nagrody Super Wektor został obecny premier naszego kraju, Mateusz Morawiecki. Trofeum przyznano za Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, do realizacji której przekonał siły polityczne naszego kraju.
 

Komentarze