Pierwszy charytatywny program polecający w Polsce został uruchomiony przez Nest Bank. Instytucja podjęła współpracę ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce. Każde nowootwarte z polecenia Nest Konto sprawia, że Nest Bank przekaże 50 złotych na rachunek Stowarzyszenia.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 05.07.2018
Udostępnij:

Nest Bank od zawsze skupia się rozwiązaniach, które wspierają zarówno rodziny, jak i rodzinne firmy. Oferta instytucji również skierowana jest do w szczególności do rodzin. Nest Bank oferuje rodzinne produkty oszczędnościowe, Konto Samodzielne skierowane do dzieci oraz darmowe konta osobiste. W zeszłym roku w ofercie banku znalazł się także darmowy kredyt na fotelik samochodowy dla dzieci.

Na czym polega program poleceń

Program poleceń uruchomiony w Nest Banku jest na polskim rynku bankowym jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli Klient instytucji poleci konto w Nest Banku swoim bliskim, a oni otworzą konto w instytucji i dokonają pierwszej płatnością kartą Visa przypisaną do rachunku, wówczas bank w imieniu tych osób wpłaci na rachunek Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce 50 złotych. Konkretna wpłata będzie przypisana jednej osobie.


SOS Wioski Dziecięce

Stowarzyszenie funkcjonuje pod skrzydłami SOS Children’s Villages, międzynarodowej organizacji zrzeszającej 135 państw świata. Stowarzyszenie działa od ponad 65 lat, a jej celem jest niesienie pomocy opuszczonym, zagrożonym utratą opieki oraz osieroconym dzieciom. Działania organizacji skupiają się głównie na przygotowaniu dzieci do dorosłego życia.


źródło grafiki: Nest Bank
 

Komentarze