Nest Bank wspiera SOS Wioski Dziecięce

Nest Bank wspiera SOS Wioski Dziecięce

author
Patryk Byczek
05 lipca 2018
Pierwszy charytatywny program polecający w Polsce został uruchomiony przez Nest Bank. Instytucja podjęła współpracę ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce. Każde nowootwarte z polecenia Nest Konto sprawia, że Nest Bank przekaże 50 złotych na rachunek Stowarzyszenia.

Nest Bank od zawsze skupia się rozwiązaniach, które wspierają zarówno rodziny, jak i rodzinne firmy. Oferta instytucji również skierowana jest do w szczególności do rodzin. Nest Bank oferuje rodzinne produkty oszczędnościowe, Konto Samodzielne skierowane do dzieci oraz darmowe konta osobiste. W zeszłym roku w ofercie banku znalazł się także darmowy kredyt na fotelik samochodowy dla dzieci.

Na czym polega program poleceń

Program poleceń uruchomiony w Nest Banku jest na polskim rynku bankowym jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli Klient instytucji poleci konto w Nest Banku swoim bliskim, a oni otworzą konto w instytucji i dokonają pierwszej płatnością kartą Visa przypisaną do rachunku, wówczas bank w imieniu tych osób wpłaci na rachunek Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce 50 złotych. Konkretna wpłata będzie przypisana jednej osobie.


SOS Wioski Dziecięce

Stowarzyszenie funkcjonuje pod skrzydłami SOS Children’s Villages, międzynarodowej organizacji zrzeszającej 135 państw świata. Stowarzyszenie działa od ponad 65 lat, a jej celem jest niesienie pomocy opuszczonym, zagrożonym utratą opieki oraz osieroconym dzieciom. Działania organizacji skupiają się głównie na przygotowaniu dzieci do dorosłego życia.


źródło grafiki: Nest Bank
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Polska gospodarka coraz bliżej standardów UE
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 maja 2019

Polska gospodarka coraz bliżej standardów UE

Kredyt gotówkowy na 20 tysięcy – gdzie dostaniemy?
Kredyty
autor wpisu
Marta Janusz
18 stycznia 2023

Kredyt gotówkowy na 20 tysięcy – gdzie dostaniemy?

Deutsche Bank w Łomży
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
24 listopada 2017

Deutsche Bank w Łomży

Jak otrzymać bon zasiedleniowy w 2021 roku
Poradnik
author
Aleksandra Gościnna
22 lipca 2021

Jak otrzymać bon zasiedleniowy w 2021 roku

Porównaj