zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit ponownie sponsorem BKS Bielsko Biała

Firma pożyczkowa Profi Credit ponownie została sponsorem tytularnym siatkarek z Bielska Białej. Kontrakt został przedłużony do 2018 roku.

 

Współpraca Bielskiego Klubu Sportowego oraz firmy pożyczkowej Profi Credit, rozpoczęła się w styczniu 2016. Oprócz oznaczenia sponsora w nazwie klubu (BKS Profi Credit Bielsko-Biała), logo firmy znajdziemy również w hali sportowej, na strojach zawodniczek, stronie klubu oraz biletach.

 

Jak wyjaśnia Sławomir Pawlik (dyrektor wykonawczy Profi Credit): „(…)Nasza polityka sponsoringowa koncentruje się na wspieraniu ważnych lokalnie inicjatyw. Tak się szczęśliwie złożyło, że w Bielsku-Białej mamy ekstraligowy klub, grający w Orlen Lidze. Współpraca z zawodniczkami sprawia, że nasze logo trafia do kilkudziesięciu tysięcy fanów siatkówki w wielu halach w Polsce. Do tego trzeba dodać widzów transmisji telewizyjnych. Poza tym klub angażuje się już poza boiskiem w fantastyczne przedsięwzięcia i projekty, które są bliskie także Profi Credit. Wspólnie realizujemy kolejną edycję „Bezpiecznie z Profi Credit”. Naszym nowym wspólnym projektem będzie „Siatkarska Akademia”.

 

Projekt „Siatkarska Akademia” będzie skierowany do uczniów ze szkół podstawowych z Bielska-Białej i okolic. Jego głównym celem jest aktywizacja i promocja sportu wśród najmłodszych.

 

Klub sportowy sezon rozpocznie z nowym trenerem - Tore Aleksandersene, który poprowadzi drużynę przez 3 lata. Jak zdradza prezes klubu, celem drużyny na ten rok jest pierwsza „szóstka” Orlen Ligi, a za 3 lata zespół ma wystąpić w finale Mistrzostw Polski.

 

Przypomnijmy, że Profi Credit działa w Polsce od 2004 roku. Obecnie jest wiceliderem wśród pożyczek ratalnych udzielanych w naszym kraju. Średnia wartość udzielonej pożyczki to 10 000 zł. Klienci mogą rozłożyć spłatę pożyczki maksymalnie na 36 miesięcy.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY