zadluzenia.com
zamknij

Super Credit – pożyczka bez BIK do 1500 zł

Super Credit to kolejna firma udzielająca pożyczek chwilówek bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). To wystarczająca reklama dla wielu osób z negatywną historią kredytową.

 

Scenariusz jest prosty: jeżeli mamy opóźnienia w spłacie dotychczasowych zobowiązań, nie otrzymamy nowego kredytu czy nawet pożyczki chwilówki. Większość firm weryfikuje nas bowiem w BIKu i jakiekolwiek opóźnienie przekreśla szansę na pieniądze.

 

Są jednak firmy, które nie zwracają uwagi na Biuro Informacji Kredytowej. Jedną z nich jest Super Credit.

 

Oferta Super Credit

 

  • Pożyczki do 1500 zł
  • Pierwsza pożyczka do 1000 zł
  • Spłata w ciągu 15 lub 30 dni
  • Bez weryfikacji w BIK
  • Możliwość przedłużenia spłaty

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 


Gdzie Super Credit nas weryfikuje

 

Super Credit to jedna z nielicznych firm, która wprost mówi, że nie sprawdza BIKu. Firma sprawdza natomiast bazy Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A. oraz Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KRD).


Czego potrzebujemy do otrzymania pożyczki

 

Do otrzymania pożyczki z SuperCredit potrzebujemy wyłącznie dowód osobisty, telefonu komórkowego, adresu e-mail oraz konta bankowego.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
2 / 5 z 6 ocen
~PŚNT

Z wypisem w BIKu to jest ciężka sprawa żeby co kolwiek gdzie kolwiek dostać. Faktycznie wymagania są spore względem takiego ubiegającego się o pożyczkę i jednocześnie szanse są małe. Wiele firm reklamuje się jako pożyczki " bez BIK " ale często to jest naj zwyczajniejsze kłamstwo. Firm udzielających pożyczek zadłużonym jest bardzo mało i są bardzo mało znane. Mówię z doświadczenia .pozdrawiam   Odpowiedź

~nokia_lumpia

jest super więc o co ci chodzi? :)   Odpowiedź

~cezik

super credit to mało oryginalna nazwa. mi się miesza z profi credit. ciekawe jak zamierzają się wybić / wyróżnić. fajną nazwę ma "bocian pożyczki" choć to chyba akurat nieuczciwa firma i strasznie droga jeśli się dobrze orientuee   Odpowiedź