zadluzenia.com
zamknij

Zakupy w IKEA zrobisz przez Internet

Rusza sprzedaż mebli IKEA online. Mieszkańcy wszystkich miast w Polsce, gdzie szwedzka sieć ma stacjonarne sklepy mogą zamawiać produkty przez Internet. 

 

Ikea ogłosiła, że rozpoczęła kolejny już etap, który zbliży polskich klientów do zakupów online. W ofercie będą dostępne nie tylko meble, ale i asortyment dostępny w sklepach stacjonarnych. 

 

 

Dostępne lokalizacje

 

Od środy 1 lutego, klienci z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Poznania, Bydgoszczy i Łodzi mogą cieszyć się z dostawy do domu.  

 

Do tej pory jedynie mieszkańcy Wrocławia i Opola mieli taką możliwość. Jak twierdzi IKEA, od listopada 2016 roku klienci złożyli tam "setki zamówień". 

 

Jak zrobić zakupy ?

 

Aby złożyć zamówienie online należy:

 

- znaleźć interesujący nas produkt (na razie w ofercie online dostępne są jedynie meble)
- sprawdzić dostępność dostawy w danej lokalizacji, wpisując swój kod pocztowy
- dodać produkt do listy zakupów i wybrać opcję “zamów przez Internet”
- zapłacić za zakupy za pomocą szybkiego przelewu lub karty

 


Podzielenie całego procesu na etapy jest konieczne, aby sklep online działał bez żadnych problemów. Monika Zielińska, zastępca dyrektora ds. sprzedaży wielokanałowej w Polsce, mówi:

 

- Zależy nam, aby każdy sposób zakupów, jaki wybiorą nasi klienci, był dla nich łatwy i wygodny. Dlatego wdrażając nowe rozwiązania, chcemy je dokładnie sprawdzać oraz na bieżąco usprawniać. Stąd podjęliśmy decyzję, aby internetową sprzedaż mebli wprowadzić początkowo w jednym regionie, a następnie rozwijać ją w kolejnych. Zwiększając w ten sposób zasięg, możemy zadbać o wysoką jakość.

 

Pełna funkcjonalność sklepu została przewidziana na koniec tego roku. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY