Bank Millennium promuje swoją aplikację mobilną

Bank Millennium promuje swoją aplikację mobilną

author
Patryk Byczek
08 lipca 2021

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że 2 lipca 2021 roku w telewizji wystartowała nowa emisja reklamy Banku Millennium, w której to Radek Kotarski przybliża oglądającym możliwości aplikacji mobilnej Banku Millennium. Sprawdzamy szczegóły.

Nową reklamę nakręcono na Morzem Bałtyckim i będzie ona emitowana w :
– kanale Banku Millennium na YouTube,
– kinach,
– ogólnopolskich stacjach,
– wybranych kanałach tematycznych.
Dodatkowo Bank będzie promował nowy spot w Internecie. Przygotowaniem kreacji zajęła się Change Serviceplan, produkcją dom produkcyjny Film Produkcja, natomiast media kupił dom mediowy Starcom

W siatkówce piłka podczas serwu może osiągać prędkość ponad sto kilometrów na godzinę. A na Twoje potrzeby szybko odpowie aplikacja mobilna Banku Millennium, z którą łatwo płacisz zbliżeniowo telefonem, a przez bramki na autostradzie przejeżdżasz nie wyciągając portfela.

– mówił cytowany w komunikacie Radek Kotarski w najnowszej reklamie Banku Millennium

Aplikacja mobilna Banku Millennium

Aplikacja mobilna Banku Millennium zapewnia Użytkownikom bardzo wygodny dostęp do finansów w każdym miejscu i czasie, Aplikacja pozwala na bezgotówkowe płatności, wykonywanie przelewów, płatności za bilety komunikacji miejskiej, czy zakup biletów do kin Helios. Dodatkowo Użytkownicy aplikacji zapłacą za autostrady bez stania w kolejce i konieczności pobierania biletu – wszystko dzięki usłudze Autopay.
Ponadto program posiada rozwinięte metody personalizacji oraz wiele nowoczesnych rozwiązań, na przykład nagrodzone na międzynarodowej arenie usługi otwartej bankowości. Aplikacja działa w oparciu o technologię rozszerzonej rzeczywistości podczas zakładania lokaty i umożliwia zakup ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą skanowania kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego pojazdu.
W aplikacji działa chatbot transakcyjny, który odpowiada na pytania i zleca operacje. W ostatnim czasie bank wdrożył również aplikację skierowaną do Klientów w wieku od 7 do 12 lat.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=letnia-reklama-aplikacji-mobilnej-banku-millennium-02.07.2021&news_articleId=29997037

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao S.A. udziela finansowego wsparcia dla Pepco Group
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 czerwca 2021

Bank Pekao S.A. udziela finansowego wsparcia dla Pepco Group

Santander Bank Polska w Głuchołazach
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 maja 2019

Santander Bank Polska w Głuchołazach

Zobacz, ile zarabiają prezesi banków
Wpisy
author
Patryk Byczek
17 marca 2018

Zobacz, ile zarabiają prezesi banków

Netflix warty ponad 300 mld zł
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
24 stycznia 2018

Netflix warty ponad 300 mld zł

Zmiany w Aasa Polska
Wpisy
author
Patryk Byczek
16 sierpnia 2018

Zmiany w Aasa Polska

10 największych prywatnych polskich firm
Blog
author
Aneta Jankowska
06 listopada 2017

10 największych prywatnych polskich firm

Porównaj