Bank Pekao ze Złotym Bankierem za kredyt hipoteczny

Bank Pekao ze Złotym Bankierem za kredyt hipoteczny

author
25 czerwca 2020

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o wygraniu konkursu Złoty Bankier w kategorii Kredyt hipoteczny. Bank doceniono za najlepszą ofertę oraz profesjonalną obsługę.

Badanie dotyczące oferty kredytów hipotecznych odbywało się w trzech turach. W każdej z tur redakcja serwisu Bankier.pl prosiła bank o przedstawienie warunków kredytu dla przykładowego Klienta. W tegorocznej edycji konkursu organizatorzy na motyw przewodni wybrali „pokolenia”. To właśnie dlatego wygrała oferta najlepiej dopasowana do osób z różnych grup wiekowych. Kapituła konkursu sprawdzała, czy banki dostosowują swoje działania do realnych potrzeb i stylu życia Klientów. W edycji konkursu, która odbyła się w bieżącym roku, doceniono aż 14 kluczowych banków, natomiast w kategorii Kredyt hipoteczny wygrał Bank Pekao.

Wzięcie kredytu mieszkaniowego to niezwykle ważna decyzja, dlatego projektując naszą ofertę, podeszliśmy do niej bardzo elastycznie. Staraliśmy się też, aby była maksymalnie prosta i czytelna. Dzięki profesjonalnej obsłudze doradcy hipotecznego, klient jest w stanie dopasować do swoich preferencji wiele parametrów kredytu. Kiedy w grę wchodzi spełnianie marzeń o własnym domu lub mieszkaniu, klienci doceniają szerokie możliwości wyboru.

– mówił cytowany w komunikacie Wojciech Werochowski, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego Banku Pekao S.A.

Klienci mają możliwość dostosowania kredytu hipotecznego to własnych potrzeb i oczekiwań. Klienci mogą wybrać

– cel kredytowania,
– rodzaj rat,
– stopę procentową,
– walutę.

Warto wiedzieć, ze przy kredyty w złotówkach możliwe jest finansowanie do 85% wartości nieruchopośsiu po zabezpieczeniu części kwoty. Klient nie zapłaci również za promesę kredytu, natomiast przy finansowaniu do 300 000 złotych można skorzystać z uproszczonej wyceny nieruchomości. Obecnie oferta jest jeszcze lepsza (RRSO 3,77%), a marża jeszcze niższa (od 1,95%). Wszystko dlatego, że do 11 lipca bieżącego roku Bank Pekao prowadzi „Dni otwarte kredytu mieszkaniowego”, podczas których Klienci mogą uzyskać finansowanie na preferencyjnych warunkach.

Klienci chcący zawnioskować o kredyt hipoteczny w Banku Pekao nie muszą wychodzić z domu. Wystarczy elektronicznie przesłać do Banku skan wniosków oraz potrzebnych dokumentów, albo skorzystać w tym celu z bankowości internetowej Pekao24. W momencie, gdy Klient otrzyma pozytywną decyzję kredytową, może ona zawszeć w oddziale banku umowę na finansowanie swojego lokum.

W Banku Pekao klienci mają możliwość zdalnego złożenia wniosku i elektronicznego przekazania wymaganych dokumentów do kredytu mieszkaniowego. Już teraz mogą przejść cały proces bez wychodzenia z domu i pojawić się w placówce dopiero w dniu podpisania umowy kredytowej. To szczególnie ważne w sytuacji, w jakiej się znajdujemy od kilku miesięcy.

– mówił cytowany w komunikacie Artur Smolarczyk, dyrektor Biura Kredytowych Mieszkaniowych Banku Pekao S.A.

Ranking Złoty Bankier jest największym w kraju projektem badawczym mierzącym poziom obsługi bankowej, jakość produktów, komunikacji reklamowej oraz społecznego zaangażowania banków. Organizatorami projektu są serwis Bankier.pl oraz Puls Biznesu. Partnerami merytorycznymi są Obserwatorium.biz oraz Kantar Polska.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/530055/bank-pekao-z-najlepszym-kredytem-hipotecznym-na-rynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

15 mln Polaków ma kredyt lub pożyczkę
Wpisy
author
14 lipca 2018

15 mln Polaków ma kredyt lub pożyczkę

Bank Spółdzielczy w Przecławiu sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
23 września 2019

Bank Spółdzielczy w Przecławiu sesje przychodzące i wychodzące

Vivus – darmowe 1600 zł
Wpisy
author
04 marca 2015

Vivus – darmowe 1600 zł

Kredyt gotówkowy Żywiec
Kredyty miasta
author
11 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Żywiec

ING Bank Śląski „Najbardziej Przyjaznym Bankiem”
Bez kategorii
author
24 kwietnia 2019

ING Bank Śląski „Najbardziej Przyjaznym Bankiem”

Ekspres Kasa – kolejna pożyczka
Bez kategorii
author
06 grudnia 2019

Ekspres Kasa – kolejna pożyczka