Promocja: „Wiosna z kartą kredytową Millennium” w Banku Millennium

Promocja: „Wiosna z kartą kredytową Millennium” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
08 kwietnia 2021

Banku Millennium trwa promocja, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 300 złotych w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka. Promocja trwa do 31 maja 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Z przygotowanej przez Bank Millennium promocji skorzystają osoby, które od 1 stycznia 2019 roku do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały głównej karty kredytowej wydanej przez Bank Millennium. Dodatkowo z oferty nie mogą skorzystać osoby, które powyższym okresie były w trakcie rezygnacji z karty kredytowej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o jedną z kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja.

O kartę należy wnioskować poprzez bankowość mobilną lub internetową Banku Millennium, dlatego aby wziąć udział w promocji należy mieć dostęp do bankowości Banku Millennium. Bez dostępu do bankowości Millennium nie am możliwości zawnioskowania o kartę kredytową. Wniosek należy założyć do 31 maja 2021 roku. Trzeba także pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić przynajmniej 3000 złotych. Pula wniosków promocyjnych wynosi 10 000 sztuk.

Zainteresowani promocją musza również wyrazić zgody na otrzymywanie:

– dopasowanych do Klienta informacji handlowych,
– informacji handlowych przez telefon, kanały elektroniczne oraz od firm współpracujących z bankiem.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć nagrodę w postaci 300 złotych do Biedronki w formie e-kodów Klienci muszą w sześciu następnych miesiącach wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na łączną kwotę przynajmniej 350 złotych (miesięcznie). Należy wiedzieć, że osoby, które złożyły wniosek o kartę w:

kwietniu – mają czas na spełnienie warunków od maja do października,
maju – mają czas na spełnienie warunków od czerwca do listopada.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają łącznie 300 złotych do Biedronki w formie e-kodów – jeden kod o wartości 50 złotych miesięcznie.

Przyznanie nagrody

Nagroda w formie e-kodu o wartości 50 złotych trafi do Klientów w kadym kolejnym miesiącu, następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1415/latest.


Karta kredytowa – którą wybrać

Najlepszym wyborem jest karta Impresja. Dzięki niej można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.

Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.

Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot maksymalnie 50 złotych miesięcznie. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank ostrzega przed fałszywymi mailami z załącznikami
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 października 2019

mBank ostrzega przed fałszywymi mailami z załącznikami

Zakaz handlu w niedzielę bez wpływu na sprzedaż
Wpisy
author
Aneta Jankowska
24 kwietnia 2018

Zakaz handlu w niedzielę bez wpływu na sprzedaż

Provident Polska mecenasem wystawy niepodległościowej
Wpisy
author
Aneta Jankowska
26 października 2018

Provident Polska mecenasem wystawy niepodległościowej

Kredyt gotówkowy Kostrzyn nad Odrą
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
01 lipca 2021

Kredyt gotówkowy Kostrzyn nad Odrą

Porównaj