Bankowość osobista w PKO BP  

Bankowość osobista w PKO BP  

author
Halszka Gronek
01 października 2018
Bankowość Osobista w PKO BP to specjalna oferta dedykowana najbardziej wymagającym Klientom. Sprawdziliśmy, na jakie profity co mogą liczyć użytkownicy „Bankowości szytej na miarę”. 

Bank PKO BP wprowadził do swojej oferty specjalną propozycję dla najbardziej wymagającej i priorytetowej Klienteli. „Bankowość szyta na miarę” proponuje wyjątkowe korzyści i dostęp do szerokiej gamy usług Premium.
 

Flagowymi atutami Bankowości Osobistej w PKO BP są przede wszystkim: priorytetowa opieka osobistego doradcy, wybór ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb i własna, dedykowana infolinia konsumencka.
 

Sprawdziliśmy, na co jeszcze mogą liczyć VIP-owscy Klienci PKO Banku Polskiego i jakie trzeba spełnić warunki, by uzyskać dostęp do Bankowości Osobistej.


 

Bankowość Osobista PKO BP – jakie korzyści?
Jak zapewnia sam PKO Bank Polski, Bankowości Osobistej to coś więcej niż rachunek bankowy – to model obsługi dostosowany do potrzeb Klientów zamożnych i wymagających najwyższego poziomu świadczonych usług.
 

W specjalnej ofercie Banku PKO znajdziemy przede wszystkim szereg prestiżowych i niezwykle komfortowych usług, takich jak priorytetowa pomoc doradcy (także w specjalnie wyznaczonych i dyskretnych miejscach) czy dedykowania infolinia.

Bankowość Osobista zapewnia także możliwość indywidualnego negocjowania warunków cenowych z bankiem oraz dostęp do szerokiej gamy produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych.

Co jeszcze w pakiecie obsługi „premium”?
Klienci prestiżowej Bankowości Osobistej PKO Banku Polskiego mogą liczyć na uzyskanie ofert kredytowych nawet do 1 miliona złotych kwoty produktu, a także na liczne rabaty w Programie Przywilejów.
 

Ponadto priorytetowi Klienci „Bankowości szytej na miarę” mogą liczyć na uzyskanie specjalnej karty do kont dedykowanych zawierającej funkcję wielowalutową. Produkt ten umożliwia korzystanie z rachunków w EUR, USD, GBP, CHF, NOK, DKK, a także SEK.
 

By to wszystko otrzymać, wystarczy otworzyć jedno ze specjalnych kont dedykowanych Bankowości OsobistejKonto Aurum lub Konto Platinium II.

Konto Aurum – szczegóły
Pierwsze z prestiżowych kont Bankowości Osobistej PKO Banku Polskiego, Konto Aurum, stworzone zostało z myślą o najbardziej wymagających Klientach oczekujących kompleksowej obsługi w zakresie bieżących finansów. 
 

Prowadzenie Konta jest darmowe, jeśli systematyczne (miesięczne) wpływy na konto wynoszą conajmniej 9 000 złotych lub jeśli średnie saldo depozytów w banku PKO wynosi nie mniej niż 150 000 złotych. W pozostałych przypadkach opłata za prowadzenie konta wynosi 30 złotych.
 

Konto Aurum proponuje bezpłatne korzystanie z karty bankowej, przelewów internetowych, zleceń stałych, a nawet wszelkich bankomatów na świecie. Ponadto posiadacz Konta będzie mógł liczyć na pozostałe przywileje Klientów Bankowości Osobistej. 

Konto Platinium II – szczegóły
Dla Klientów o jeszcze większych wymaganiach niż posiadacze Konta Aurum, PKO Bank Polski przygotował ofertę Konta Platinium II. Konto to stworzone zostało po to, by zajmować się nie tylko kompleksową opieką bieżących finansów, lecz także rzetelnym wsparciem z obszarze inwestycyjnym. 
 

Prowadzenie Konta Platinium II jest darmowe, jeśli wpływy na konto z ostatniego miesiąca wynoszą conajmniej 20 000 złotych, gdy średnie saldo depozytów w Banku wynosi nie mniej niż 250 000 złotych, a także wtedy, gdy zawarto umowę ramową o świadczenie usług bankowości prywatnej.  W pozostałych przypadkach opłata za prowadzenie konta wynosi 80 złotych.
 

Posiadacze Konta Platinium II mogą liczyć na te same przywileje i profity, co Klienci z Kontem Aurum, jednak w ich przypadku dostępna jest jeszcze jedna usługa Premium – pakiet opieki i nieograniczonego wsparcia Concierge. 

 
 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

IKEA Kraków – kontakt, godziny otwarcia
Ekonomia
author
Halszka Gronek
24 stycznia 2022

IKEA Kraków – kontakt, godziny otwarcia

Credit Agricole w Wodzisławiu Śląskim
Oddziały
author
Halszka Gronek
29 lipca 2019

Credit Agricole w Wodzisławiu Śląskim

Kredyt samochodowy Elbląg
Kredyty miasta
author
Halszka Gronek
06 listopada 2017

Kredyt samochodowy Elbląg

Za ukradzione pieniądze kupili sztabki złota
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
14 sierpnia 2020

Za ukradzione pieniądze kupili sztabki złota

ING Bank Śląski w Ostrołęce
Oddziały
author
Halszka Gronek
11 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Ostrołęce

Gigantyczny zysk PKO BP
Wpisy
author
Halszka Gronek
13 marca 2018

Gigantyczny zysk PKO BP