Bankowość osobista w PKO BP  

Bankowość osobista w PKO BP  

author
Halszka Gronek
01 października 2018
Bankowość Osobista w PKO BP to specjalna oferta dedykowana najbardziej wymagającym Klientom. Sprawdziliśmy, na jakie profity co mogą liczyć użytkownicy „Bankowości szytej na miarę”. 

Bank PKO BP wprowadził do swojej oferty specjalną propozycję dla najbardziej wymagającej i priorytetowej Klienteli. „Bankowość szyta na miarę” proponuje wyjątkowe korzyści i dostęp do szerokiej gamy usług Premium.
 

Flagowymi atutami Bankowości Osobistej w PKO BP są przede wszystkim: priorytetowa opieka osobistego doradcy, wybór ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb i własna, dedykowana infolinia konsumencka.
 

Sprawdziliśmy, na co jeszcze mogą liczyć VIP-owscy Klienci PKO Banku Polskiego i jakie trzeba spełnić warunki, by uzyskać dostęp do Bankowości Osobistej.


 

Bankowość Osobista PKO BP – jakie korzyści?
Jak zapewnia sam PKO Bank Polski, Bankowości Osobistej to coś więcej niż rachunek bankowy – to model obsługi dostosowany do potrzeb Klientów zamożnych i wymagających najwyższego poziomu świadczonych usług.
 

W specjalnej ofercie Banku PKO znajdziemy przede wszystkim szereg prestiżowych i niezwykle komfortowych usług, takich jak priorytetowa pomoc doradcy (także w specjalnie wyznaczonych i dyskretnych miejscach) czy dedykowania infolinia.

Bankowość Osobista zapewnia także możliwość indywidualnego negocjowania warunków cenowych z bankiem oraz dostęp do szerokiej gamy produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych.

Co jeszcze w pakiecie obsługi „premium”?
Klienci prestiżowej Bankowości Osobistej PKO Banku Polskiego mogą liczyć na uzyskanie ofert kredytowych nawet do 1 miliona złotych kwoty produktu, a także na liczne rabaty w Programie Przywilejów.
 

Ponadto priorytetowi Klienci „Bankowości szytej na miarę” mogą liczyć na uzyskanie specjalnej karty do kont dedykowanych zawierającej funkcję wielowalutową. Produkt ten umożliwia korzystanie z rachunków w EUR, USD, GBP, CHF, NOK, DKK, a także SEK.
 

By to wszystko otrzymać, wystarczy otworzyć jedno ze specjalnych kont dedykowanych Bankowości OsobistejKonto Aurum lub Konto Platinium II.

Konto Aurum – szczegóły
Pierwsze z prestiżowych kont Bankowości Osobistej PKO Banku Polskiego, Konto Aurum, stworzone zostało z myślą o najbardziej wymagających Klientach oczekujących kompleksowej obsługi w zakresie bieżących finansów. 
 

Prowadzenie Konta jest darmowe, jeśli systematyczne (miesięczne) wpływy na konto wynoszą conajmniej 9 000 złotych lub jeśli średnie saldo depozytów w banku PKO wynosi nie mniej niż 150 000 złotych. W pozostałych przypadkach opłata za prowadzenie konta wynosi 30 złotych.
 

Konto Aurum proponuje bezpłatne korzystanie z karty bankowej, przelewów internetowych, zleceń stałych, a nawet wszelkich bankomatów na świecie. Ponadto posiadacz Konta będzie mógł liczyć na pozostałe przywileje Klientów Bankowości Osobistej. 

Konto Platinium II – szczegóły
Dla Klientów o jeszcze większych wymaganiach niż posiadacze Konta Aurum, PKO Bank Polski przygotował ofertę Konta Platinium II. Konto to stworzone zostało po to, by zajmować się nie tylko kompleksową opieką bieżących finansów, lecz także rzetelnym wsparciem z obszarze inwestycyjnym. 
 

Prowadzenie Konta Platinium II jest darmowe, jeśli wpływy na konto z ostatniego miesiąca wynoszą conajmniej 20 000 złotych, gdy średnie saldo depozytów w Banku wynosi nie mniej niż 250 000 złotych, a także wtedy, gdy zawarto umowę ramową o świadczenie usług bankowości prywatnej.  W pozostałych przypadkach opłata za prowadzenie konta wynosi 80 złotych.
 

Posiadacze Konta Platinium II mogą liczyć na te same przywileje i profity, co Klienci z Kontem Aurum, jednak w ich przypadku dostępna jest jeszcze jedna usługa Premium – pakiet opieki i nieograniczonego wsparcia Concierge. 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Łuków
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
18 października 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Łuków

Czym jest inflacja i jak wpływa na ceny?
Blog
autor wpisu
Dorota Cholewicka
27 grudnia 2022

Czym jest inflacja i jak wpływa na ceny?

Co zmieni się w egzekucji
Wpisy
author
Aneta Jankowska
30 listopada 2016

Co zmieni się w egzekucji

Bank Pekao w Golczewie
Oddziały
author
Patryk Byczek
27 lipca 2019

Bank Pekao w Golczewie

Moduł Moje Finanse – nowość w Nest Banku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 sierpnia 2019

Moduł Moje Finanse – nowość w Nest Banku

Porównaj